Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az elmúlt egy hónapban minden...

Az elmúlt egy hónapban minden nap rendszeresen fáj a gyomrom, naponta többször is. Mitől lehet a fájdalom? (orvost ne írjatok, oda elvből nem megyek)

Figyelt kérdés
Arra gyanakszom, hogy a kevés evéstől van. Régebben naponta 4szer ettem, és most muszáj többször, de nem tudom, hogy biztosan azért fáj-e mert éhes vagyok. Legalábbis az agyam nem kívánja a kaját, de a gyomrom nagyon fáj. Nem igazán tudom leírni, hogy milyen érzés, olyan mintha égne a gyomrom. Már a rágózást is abbahagytam, attól sem kellene fájnia.
2010. márc. 12. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok a savad, marja a gyomrod.

Reflux

2010. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szódabikarbóna vagy egyéb savkötő, de csak módjával.
2010. márc. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát tudod, vannak olyan helyzetek, amikor bizony orvoshoz KELL menni, mert a házi praktikák nem segítenek mindig. Nekem ugyanolyan problémám volt mint Neked. A recept nélküli savlekötők nekem egyszerűen nem segítettek. Elmentem orvoshoz, aki vizsgálat után felírta a megfelelő gyógyszert (erős reflux felmaródásokkal!, amiből akár fekély is lehet). Azóta semmi bajom. Ha tudtam volna, hogy ilyen hamar megoldódik a problémám, nem várok ennyit...
2010. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!