Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok aludni szakítás...

Nem tudok aludni szakítás óta, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon kimerült vagyok már! Több, mint 1 hete szakítottunk. Éjfél környékén alszok el évek óta, ezzel nincs nagy gond.. Viszont 4-5 körül megébredek, és onnantól kezdve úgy pörög az agyam, felmegy a vérnyomásom, hogy órákba telik visszaaludni. Az is olyan, hogy 15-20 percekre alszom el és rémálmaim vannak.


Úgy nézek ki, mintha 1 hét alatt 10-15 évet öregedtem volna, sötét karikásak, ráncosak a szemeim, idegileg is kivagyok.


2015. szept. 9. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Kezdj bele valamibe,ami teljes fokú koncentrációt igényel vagy fizikailag megerőltető. Jóga,tánc, kocogás,bicaj, 1000darabos puzzle teljes odafigyeléssel, főzés...bármi,illetve legyél annyit társaságban,amennyit csak tudsz, az átlagosnál sokkal többet. Egy inger dús nap után,ha kicsit kibeszélted magad a barátaidnak és jól el is fáradtál,talán jobb lesz.
2015. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mikor én ugyanebben a helyzetben voltam, az e-book olvasómat és a mobilomat használtam segítségül, hogy eltereljem a gondolataimat, (nyilván a háttérben továbbra is zakatoltak, de legalább valamennyire lekötöttem magam) amíg el nem álmosodtam és vissza nem sikerült zuhannom az álomba. Kitartás! Nem mondom, hogy idővel jobb lesz, de hozzászoksz majd.
2015. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pont ma próbáltam, hogy olvasgattam telefonon amíg el nem álmosodtam, ami 7(!!) órakor következett be, fél 5-től voltam fent.

7:35-kor pedig megint rémálom volt, pedig most annyira nem is pörgött az agyam a múlton.

2015. szept. 9. 21:01
 4/7 A kérdező kommentje:
Tök mindegy mit csinálok egész nap, este egyedül vagyok a gondolataimmal és a fájdalommal. Hajnalban meg 1000szeresen jön ez. Még ki sem nyitom a szemem, máris pörög az agyam és rengeteg gondolat, fájdalom jön. Sokszor ébredtem könnyes szemmel.
2015. szept. 9. 21:03
 5/7 anonim válasza:
Megpróbálhatnál beszerezni egy kisállatot, ha megoldható, ő segíteni tudna a magányon.
2015. szept. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok magányos, vannak állataim. :)


Csak fáj, hogy ilyen rondán ért véget, óriási szerelem volt. Napról napra jobb, napközben semmi baj nincs, de hajnalban ....

2015. szept. 10. 14:47
 7/7 anonim válasza:
Én is nemrég szaktítottam, életemben másodszor. Én kaptam egy enyhe nyugtatót, és Valeriana-t szedtem éjszaka. Így csak egyszer ébredtem fel éjjel. De jó módszer, ajánlom neked is, mert utána valamivel aktívabb tudtam lenni nap közben, lefárasztottam magam, és most már egyedül el tudok aludni.
2015. szept. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!