Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felfáztam, véres a vizeletem....

Felfáztam, véres a vizeletem. Már 2. napja iszom az Urogin tinktúrát. Mióta iszom, nem fáj annyira a pisilés. A menstruációmnak ma kell megjönnie. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy 4 napja kezdődött, nem tudtam pisilni, fájt, és csak cseppek jöttek. Folyamatosan úgy érzem, pisilnem kell. Melegen öltözöm itthon is, korábban mezítláb mászkáltam, a hidegebb időben is, az udvarra is mezítláb mentem ki. Tegnap sós fürdőt is vettem, akkor jobban lettem, a ma reggeli első pisim kólaszín vérrel volt tele. Még soha nem voltak ilyen tüneteim, csak vesegyulladáskor. Mit tegyek? Orvoshoz nem tudok menni, mert olyan helyen vagyok shol nincs lakcímem.Premenstruációs tüneteket nem észlelek.


21L



2015. szept. 10. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ember, véreset pisilsz, ez bármely orvosnál sürgősségi eset és ellát.
2015. szept. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért nem akartam elmenni orvoshoz, mert valószínűleg Ugyanezt a gyógyszert javasolta volna, mivel szintetikus dolgokat nem vaygok hajlandó bevenni, antibiotikumot meg végképp nem.
2015. szept. 10. 11:03
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Akkor pisilj véreset.. most erre mit mondjak? Ezen nem segít más, mint az antibiotikum.
2015. szept. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel baromi nagy gyulladás van a szervezetedben, késhet attól a menstruációd.
2015. szept. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, késik -e, nem órára pontosan szokott megjonni, de ma fog, mert a petefészeknél nyomást érzek. Ha ma estig se javul a dolog, akkor ügyelet. De nem mindig véres, naponta 2x van maximum olyan hogy van benne pár csepp vér, és tegnap délutántól már víztiszta volt a vizelet.
2015. szept. 10. 11:23
 6/8 A kérdező kommentje:
Pontosan 11.22-kor meg is jött a menstruációm.
2015. szept. 10. 11:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak esetek, amikor kell az antibiotikum. Felfázás = bakteriális húgyúti fertőzés. Ha nem kap megfelelő kezelést, akkor simán átalakulhat felszálló fertőzéssé, és vesegyulladás alakulhat ki, ami nem játék. Ha még menstruálsz is mellette, mivel nyitva méhszájad, megnő az esélye egy ivarúti felszálló fertőzés kialakulásának is.


Én sem szedek szívesen antibiotikumot, de amikor egyszer nekem is volt egy ilyen véreset pisilős fertőzésem, nyilván ez volt az értelmes választás. HA a fertőzést E. coli baktérium okozza, akkor nagyon jó rá a D-mannóz, ezt kezdődő tüneteknél tudom ajánlani a későbbiekben, de nem akkor, amikor már ilyen komoly tüneteid vannak, pláne ha már volt is vesegyulladásod.

2015. szept. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kiprobaltam az Urogint, tozegafonyaval, 1000mg-os C vitaminnal, literszam gyogyteaval. Nekem az enyhe tuneteket sem enyhitette. Kicsit gyakrabban mentem pisilni, illetve kicsit szuro erzes volt a vegen, de nem tobb. Aki azt allitja, hogy ezek a cuccok a veres vizeletbol, lazbol allo holyaghurutot elmulasutjak, azok meselnek jo nagyot! Elmentem dokihoz, elkuldott laborba, mahd kaptam antiniotikumot. A dokim rohogott, mikor mondtam neki ezt a tinkturat, es mondta ettol nem fog elmulni! Kiderult a laborleletbol, hogy komoly gyulladas van a szervezetembe. Sajnos vannak esetek, amikor kell az antibiotikum. Utana mellekhataskent jelentkezett egy enyhe huvelygyulladas, de az is kezelve lett es ennyi.
2018. aug. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!