Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fehér műa kannából szoktam...

Fehér műa kannából szoktam tusolni az udvaron. Néhány nap kihagyás után ma tusoláskor olyan vegyszerszag-féle érződött. Penészedés lehetett a kannában?

Figyelt kérdés
2015. szept. 13. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:

hogy mi? ez vicc-kérdés most?

ilyen időben is folyamatosan a szabadban tusolsz? campingezel vagy olyan helyen laksz ahol nincs víz?


amúgy meg így a távolból sztem senki nem tudja megmondani, de az tuti h egy idő után magától is szaga lesz a víznek egy zárt tartályban. hogy penészedés van-e, azt vagy kimutatni lehetne vagy szétszedni és belülről megnézni ... legalábbis sztem

2015. szept. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen időben is folyamatosan kinn tusolok - de legalábbis eddig ez így volt. Ugyanis (ha igaz), holnap áram alá helyezik a villanybojleremet, amit 3 hete vettem. Mélytálcás zuhanykabinom volt már egy éve, télen azt szoktam kályhán melegített vízzel "feltölteni", és abban lemosakodni. Bojlerem eddig azért sem lehetett, mert 10 A volt eddig a házban - ami nem bírta volna el. Most (holnap) már 32 A -em lesz, amihez az előkertben helyezték el a villanyóraszekrényt (százezer). A fenti életmódot "természetesen" (csak) egyedülállóként folytathattam - bár régebben családok is éltek így (vagy rosszabbul).(elvált ffi 58)
2015. szept. 14. 10:27
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja!! Hát persze, hogy nem jöttek. Úgyhogy egyelőre még az udvaron tusolok x napig.
2015. szept. 15. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!