Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet a tenyeremen/bo...

Ez mitől lehet a tenyeremen/bokámon? Teljesen paranoiás vagyok. Mit csináljak velük? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Szóval a páromnak a száján volt herpesze, és sikeresen elkaptam orál közben(hála istennek csak a combhajlatomban, és nem volt annyira kellemetlen, mint ahogy riogattak a neten), de azóta folyamatosan paranoiás vagyok a nemi betegségekkel szemben, hiába bízok a páromban, attól, hogy nekem ő az első és egyetlen, neki előttem jó pár nővel volt dolga és ezek akár évekig lappanghatnak, meg a férfiaknál sokszor tünetmentesek. Sőt rengetegnél írja, hogy az óvszer sem nyújt védelmet. Komolyan már ki is akadtam, hogy akkor most teljes STI teszt elvégzése előtt ne is létesítsünk kapcsolatot senkivel, mert még az óvszert használók sincsenek biztonságban? ... na mindegy.


Szóval van összesen két darab ilyen hólyag-szerű valamim, a bokámon és a tenyeremen egy-egy, Alapból nem fáj, de nyomásra érzékeny, már megvannak vagy három napja, de semmi nem történik. Se kifakadás, se leszáradás, semmi.

Eskü én már a neten a webbetegből, meg angol oldalakról diagnosztizáltam magam szifilisztől kezdve hpv-n át aids-ig mindennel, holnapra van időpontom orvoshoz, hogy lenyugtassam magam, teszteket csinálunk, de nem bírok aludni úgyhogy gondoltam csinálok képet és felrakom ide, hátha valaki tud valami okosat mondani nekem.


2015. szept. 15. 01:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Netről soha nem diagnosztizálunk, csak gyógymódot keresünk, ha tudjuk, mi a bajunk, mert 3 perc alatt végstádiumos májrákosok leszünk a saját szemünkben.

Ez valamilyen vírusnak néz ki így kívülről, olyan nagy dologra nem gondolnék.

2015. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!