Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire kell komolyan venni...

Mennyire kell komolyan venni a nem kötelező de nálunk ajánlott védőoltásokat Dél-Amerika esetén?

Figyelt kérdés

Mert itt ajánlanak egy sor oltást (és persze látok benne némi érdekeltséget is ...), de amikor mondom a kintieknek (mármint a kint eü-intézmények és az ő külügyüknek), kb kiröhögnek, hogy ugyan minek, abszolút nem szokás még más európaiaknak se akikről tudnak, hogy ott vannak/voltak (Kolumbiáról és Uruguayról van szó, esetlegesen Panamáról, és ez utóbbi esetben még én is aggódnék, de a másik kettőben tényleg nem vagyok meggyőződve az oltások szükségességéről).


Aki benne van a témában, mi a véleménye?



2015. szept. 26. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is jó lenne tudni hogy milyen oltásokról van szó, milyen betegség ellen?
2015. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

a tipikus trópusi dolgok nagyjából, csak azok komolysága a kérdés, hogy mennyire is vannak jelen manapság.


azaz: sárgaláz, malária, tífusz, diftéria, tetanusz, kullancs-encephalitis, hepatitis A+B, ... nagyjából ezek sztem.

2015. szept. 26. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!