Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek nőhetek még,...

Szerintetek nőhetek még, mikorra kezdek el mutálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fiú vagyok,16 éves, lassan 17, és 155 cm körüli vagyok, elég alacsony. Szőrös sem vagyok nagyon, csak a fanszőrzetem nőtt ki félig-meddig egy fél éve megállt ez a folyamat is. Nem annyira zavar, hogy ekkora vagyok, mert sok barátom van, humorommal semmi bajom sincs, jól beilleszkedem. Bár akit úgy-úgy megismerek az kicsit furcsál először, és ez néha irritáló. Azt szeretném megkérdezni, hogy körülbelül mikor kezdek el rendesen mutálni, szőrösödni, nőni, stb.

-Vékony hangom van

-Szőröm nem sok


Anya: 165-170 cm

Apa: nem tudom, meghalt, mikor kicsi voltam.


Azt is mondták, 22 éves korig fejlődik az ember, szerintetek, ha rásegítek egy kis gyúrással, sokkal többet eszek és hízok is akkor rásegíthetek, hogy gyorsuljon a növekedésem? Alkoholt nem iszok, soha nem is fogok, nem cigizek, nem energia italozok. Édességről most mondtam le, mert sok az egészségtelen dolog amit eszem és sokan mondták, lehet ezért vagyok ilyen alacsony.



2015. szept. 29. 18:30
 1/2 JinxStop válasza:
Nem kell aggódni, a fiúk körülbelül 20-22 éves korukig szoktak nőni. A bátyám most 21 éves, mindig is alacsony volt. Mikor 16 volt, hirtelen megállt a növésben és kerek 3 évig nem nőtt semmit (akkor 163 cm volt), aztán két éve megnyúlt és most már 175 cm. Egyszóval nem kell aggódni. :) A "többet evésről" meg annyit, hogy minden kamasz fiú rengeteget eszik, csak tessék!
2015. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat :)
2015. okt. 2. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!