Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erősen belerúgtam egy tárgyba,...

Erősen belerúgtam egy tárgyba, elég csúnyán bevérzett az egiyk lábujjam és a kétszeresére dagadt. Hajlítani is nehéz és fáj nagyon. Biztosan eltörött?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de megzózodhatott vagy megrepedhetett, én is jártam így. Én leestem a lépcsőről és beakadt a bakancsom. Zöldgallytörés (erős repedés) volt. Fél évig nem tudtam hajlítani az egyik lábujjam. Mindenképpen menj el az orvoshoz, megröntgenezik, ellátják. Nem érdemes halogatni, csak rosszabb lesz!
2010. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezért jó az acélbetétes. Össze se tudom számolni, hogy mennyi hasonlótól óvott már meg..
2010. márc. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Anno engem is, de ha az ember reggel idegességébe csinál valami hülyeséget, akkor még nincs rajta az acélbetkós... hacsak nem abban aludt :)
2010. márc. 15. 23:06
 4/5 anonim válasza:
Nem biztos hogy eltört lehet hogy csak zúzódott de minden féle képpen mutasd meg orvosnak... Vagy várj pár napot jegeld, kend be "flektor" krémmel és ha nem javul akkor muszáj lesz elmenned!
2010. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ö...kösz..ez márciusban volt, teljesen rendbe jött
2010. aug. 16. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!