Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Adótorony mellet lakunk lehet...

Adótorony mellet lakunk lehet ettöl valami bajunk?

Figyelt kérdés
Közvetlenül a családomal magyarország legnagyobb adótornya mellet lakunk 2km-re (nem beszélve a kis adotornyokrol mert abbol is van jo sok ) lehet ettöl valami bajom mert elégé fáj a fejem reggel és est,zsibadni szokot napközbe ,rossz a közérzetem, hangulat ingadozást vettem észre a családomon is. Szerintetek?
2010. márc. 15. 06:42
 1/3 anonim ***** válasza:
tőlem a legmesszebbi adótorony 20 km és én mégis úgy érzem magam mit ti :D
2010. márc. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
simán lehet de szerintem ezt mást témáknál kéne kérdezned, talán ott okosabbak!
2010. márc. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet. Ki is mutatták, hogy akik adótorony mellett élnek, sokkal nagyobb az agydaganat kialakulásának kockázata. Ugyanez igaz a rengeteget mobilozó embereknél is. Kivédeni nem tudjátok sajnos, de én lehet elköltöznék onnan. Bár ez manapság nem egyszerű dolog. Fejfájás, gyengeség tipikusan jellemző tünet..túl vagytok terhelve a sok kibocsátott rádióhullámtól. Nem egészséges.
2010. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!