Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik velem, miért nem...

Mi történik velem, miért nem tudok tanulni?

Figyelt kérdés

Szinte nem volt nyaram. Az előző év úgy telt, hogy tele voltam ideggel az iskolában (felső). Nagyon jó közösségbe voltam, ahol jellemző volt a bántás, az elnyomás. Most is ez megy, de én próbálok másképp hozzáállni az egészhez, amit ott van (változtatok, de nem részletezném) és úgy érzem, hogy lelkileg megvisel.

Nos, mint említettem, az előző évem nagyon rossz volt és nyáron folytatódott betegséggel. Tehát agyilag semmit nem pihentem, nyaralni nem mentem sehová.

Egy olyan betegségem jött vissza, ami már nagyon régen volt és már több hónapja tart és rosszabb. Nagyon sok gyógyszert szedtem, sok mindent használok most is.

Egyre több bajom van.

Amióta elkezdődött az év, alig tudok koncentrálni a tanulásra. Nyögve tanulok, holott egy szorgalmas egyén vagyok és jó tanuló.

Egyszerűen semmi nem érdekel, legszívesebben csak feküdnék, ha ülök elkalandozik a gondolatom, csak önmagamba nézek. Éjszaka alvászavarom van, vagy rémálmok gyötörnek, nyugtalanul alszom. Nincs érdeklődésem, egyre feszültebb vagyok és türelmetlenebb.

Nem értem, mi van velem. Sehová nem haladok gyógyulásban.

Mi lehet a bajom? Mit tegyek, hogy tudjak tanulni normálisan?

Köszönöm a segítséget.



2015. okt. 2. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy a stressztől és iskolai nyomasztó légkörtől. Ha van rá lehetőséged, válts sulit. És javasolt egy pszichológus felkeresése. Egyszerű beszélgetéssel is rengeteget tud enyhíteni a terheden.
2015. okt. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1:

Nincs lehetőségem arra, hogy sulit váltsak. Ez már nem olyan iskola.

Ha ez így folytatódik, akkor fogok segítséget kérni.

Nagyon szépen köszönöm.

2015. okt. 3. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!