Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Help! Tegnap este 22:00 körül...

Help! Tegnap este 22:00 körül "kristályt" szívtam orrba. Többi a leírásban. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Tegnap baráti társasággal elmentünk bulizni, és van közöttünk egy csaj aki ingyen kapja a drogot egy ismerősétől. Na adott nekem is. Ő azt mondta h kristálynak hívják. (szerintem piko lehet) . Előre figyelmeztetett hogy nagyon ütős. Keveset szívtam belőle. Egy vékonyka kb 4-cm hosszu csíkot. Elmentünk bulizni,pörgetett rendesen (aznap 12 órát melóztam, egész nap csak egy szendvicset ettem. Azelőtti éjszaka csak 3 órát aludtam, ezért is fogadtam el a drogot) reggel 7ig folyamatosan táncoltunk, buliztunk piáltunk. Most 16:23 van és még Mindig nem tudok se enni se aludni, pupillám kitágult, fejem kényszeresen rángatózik, és a bőröm olyan mintha "fonnyadt" lenne.(főleg a tenyeremen , az arcomon és a lábamon látszik) Enni , aludni nemtudok. Még mindig pörgök. Már feladtam az alvást, ittam egy kávét. (lehet hülyeség volt)az egész testem izomláz jarja át , a csontjaim fájnak. A nyelvem sebes, és fáj. 22/ff 65kg 185cm Szerintetek súlyos a helyzet? Lesz bajom? Menjek kórházba? Mikor múlik el a hatása a drognak? Válaszokat előre is Köszi.

2015. okt. 4. 16:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég buta voltal mit ne mondjak.ha nem mulik el estig a hatása szerintem menny el orvoshoz
2015. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Pihenjél. Ha nem is tudsz aludni, de legalább pihen a tested. Feküdj el, igyál sok vizet, teát.

Kávét, kólát semmiképp.

2015. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Attól félek a legjobban , hogy megáll a szívem, vagy hogy valami maradandó károsodásom lesz :/ mindenképp Elmegyek orvoshoz ha este 22:00-ig nem múlik el. Csak félek , hogy bajom lesz belőle... Külföldön élek és nekem ez elég necces, nemakarok priuszt, se azt hogy visszaküldjenek Magyarországra. Szerinted kitudok jönni jól a hejzetből?
2015. okt. 4. 16:43
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

ha nem kezd javulni legalabb a helyzet a kovetkezo 1-2 oraban, akkor menj orvoshoz, addig is par tipp : zuhanyozz le, ulj ki a szabadba egy kicsit, c vitamin, leves, tea, folyadek sok mennyisegben, hogy hidratalodj. ha van kozel meki, akkor vegyel sajtburgert, azt a legnagyobb " nem tudok enni"-kor is le szokott csuszni nehezen.

kavet NE igyal, se alkoholt, mert ezek tovabb szaritjak a tested.

masszirozd at a borod testapoloval, kicsit serkented vele a mukodesedet.

hallgass valami chill zenet, fekudj kicsit felpolcolt fejjel felig ulve egy sotetebb szobaban. huvosebb levego jobb mint a meleg, ne takarozz be nyakig.

2015. okt. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
ha orvoshoz mesz, nem kell megmondani, hogy te fogyasztottad, ha nagyon parazol, mond h belekevertek a piadba a szorakozohelyen..
2015. okt. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat . Hasznosak nagyon. Zold pipat akartam nyomni neharagudjatok csak telorol vagyok es tökre remegek es felrenyomtam. Koszonom a valaszotokat
2015. okt. 4. 16:48
 7/18 A kérdező kommentje:
Nekem van egy speckó multi vitaminom amibol napi 1-et kell bevenni de ma direkt nem vettem be, met ugy hallottam hogy a vitaminok(foleg a cvitamin) felerositik az amfetamin származékok hatását. Szerintetek igaz? Segit vagy árt ha beveszem vitamint?
2015. okt. 4. 16:49
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Ne vegyél be semmit. Igyál sok folyadékot és pihenjél.

Egyél is valamit, akkor is ha nem vagy éhes.

Egyél édességet, csokit.

2015. okt. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Rendben . Megprobalom. Koszonom. Este irok hogy vegulis mi lett, mi van.
2015. okt. 4. 16:54
 10/18 anonim ***** válasza:
14%
Reméljük, hogy hazaküldenek azt mehetsz a tescoba polcfeltőtnek, te kis drogos fika.
2015. okt. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!