Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alva jártam? Vagy mi ez? (lent)

Alva jártam? Vagy mi ez? (lent)

Figyelt kérdés

15/L vagyok.

Egyik este lefeküdtem 11-kor, majd felkeltem. Úgy emlékszem, hogy megnéztem a telefonomon, hány óra van, és mintha reggel 6 lett volna, szóval elkezdtem "készülődni" a suliba, felvettem a zoknimat is.

Majd amikor indultam volna le a lépcsőn, feltűnt, hogy a nappaliban tv-zik apám. (minden este ott szokott).

És akkor belegondoltam, hogy miért is tvzne korán reggel!?

Hozzám szólt, válaszoltam, majd visszamentem a szobámba, megnéztem újból az időt, és hajnali negyed 1 volt.

Mi lehet ez? Már másodszorra fordul elő velem. (először tavaly).



2015. okt. 4. 21:26
 1/2 már19nevetirtam válasza:
100%

Egyszer én is így jártam :D

én is kb 13-15 lehettem ugyan ez volt csak nekem 3 órakkor és a szobámba elkezdtem készülni felöltöztem meg minden ..kimentem és mindeki aludt

Hát a kérdésre a válasz nem tudom hogy ez alvajárás-e de valami olyasmi..

Én alvajáró vagyok.

2015. okt. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
lehet hogy még félálomban voltál és félrenézted az időt :D a 0-ást biztos 6-osnak láttad
2015. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!