Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A legkisebb széltől is fáj a...

A legkisebb széltől is fáj a fülem. Mitől?

Figyelt kérdés

Elég, ha elmegyek sétálni, a hideg széltől annyira megfájdul a fülem belseje (és utána még 15-20 percig fáj) hogy el is megy a kedvem az egésztől. Ha futok, biciklizek, akkor pláne, ugye a sebességtől. Csak hidegebb időben van ez, tehát nyáron pl egy enyhe kis széltől nem :) Azt hozzá kell tenni, hogy elég fázós vagyok, de pl 17-18 fokban ha kimegyek egy pulcsiban nem fázom, de a fülem még így is nagyon megfájdul :(

Mit lehetne tenni, mitől lehet ez? És ne olyanokat írjatok, hogy hordj sapkát meg stb, mert az okára lennék leginkább kíváncsi, mert szerintem nem normális, hogy egy átlagos enyhe őszi időben is ennyire fázzon a fülem. Keringési problémára gondoltam, de akkor meg hogy lehet, hogy más testrészem nem fázik?



2015. okt. 5. 18:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, a kérdésben "Mitől?" helyett "Miért?" lett volna.
2015. okt. 5. 18:27
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem is a fázással van bajom, mert az nem olyan vészes, hanem a fájdalommal
2015. okt. 5. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám. Nekem azért fájt a fülem, mert elállt és emiatt a szél mindig belement a hallójáratba, emiatt fájt. Sapkát is hiába húztam, mert az elálló füleim kitolták a sapka szélét és úgy is bement a hideg levegő. Miután megműttettem a fülemet, megszűnt a probléma.
2015. okt. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
A széltől!!!! 😂
2015. okt. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!