Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felelősségvállalási nyilatkoza...

Idfdfgdfh kérdése:

Felelősségvállalási nyilatkozatot írhatok alá 18 év alatt? (hogy megy ez egyáltalán? )

Figyelt kérdés

Üdv, röviden abban kérnék segítséget, hogy hogy és milyen úton írhatnék alá egy nyilatkozatot miszerint ha a cukorbetegségem miatt történik velem valami baleset, akkor édesanyámat ne terhelje büntetés. (mivel jogilag ő a felelős a gondozásomért)

17 éves vagyok és gyakorlatilag 7 éves koromtól magam kezelem a betegségemet, mostanában egyre kevesebb sikkerrel (részben ez az én hanyagságom miatt van, de igyekszek rajta változtatni). Egyre többet magas a vércukorszintem, és a negyedéventi laborvizsgálatok alkalmával édesanyám mindig mondja hogy egyszer Őt fogják megbüntetni az én hanyagságom miatt.

Ha már a magas vércukrom ellen nem tudok túl sok mindent tenni, akkor legalább azt szeretném elérni hogy őt ne érje kár emiatt.

(Le kell írnom, hogy nem egészségügyi tanácsokat és rosszalló hozzászólásokat szeretnék kapni, hanem választ a fent leírtakra)



2015. okt. 6. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel fiatalkorú vagy, tényleg ő a felelős. Te leírhatsz bármit, akkor is a szülő a felelős. 18 éves korodtól már Te leszel a felelős magadért, legalább addig vigyázz magadra jobban! De persze jól teszed, ha utána is figyelsz a megfelelő gyógyszerezésre és étkezésre.
2015. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!