Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Asztmásan nem enged az üzemorv...

Asztmásan nem enged az üzemorvos tanfolyamra? Egyikre sem? Ez mennyire elfogadható jogilag?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam élelmiszer, vegyi áru eladó tanfolyam miatt alkalmasságin, alkalmatlan. Írtam tesztet SZÁLLODAI RECEPCIÓSRA, felvettek, és megint megbuktam az alkalmasságin, mert oda se lehet állítólag asztmásan menni!!!!!!!!!!! Mit tegyek? Munkalehetőség nincs, és még a tanfolyam lehetőségét is elveszik tőlem?!
2015. okt. 8. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Asztmás ismerősöm takarítói tanfolyamra jelentkezett ahol a vegyszerek miatt szintén kizáró ok ha valaki asztmás ezt mondták is neki a tanfolyam előtt hogy számoljon ezzel hogy elutasíthatja az orvos, nagyon nem is akarták felvenni tanfolyamra, de felvették mondván hogy mégis kapja meg a lehetőséget hátha. Szigorú üzemorvosi vizsgálatuk volt azt hozzá teszem, az orvos persze elutasította de mondta hogy menjen tüdőgondozóba és ott vizsgáltassa ki magát ha ott adnak papírt hogy használja rendesen a pumpát meg szedi a gyógyszereit ha szükséges akkor átengedi. Ezt megtette következő vizsgálaton megkapta az alkalmasságit.
2015. okt. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
Ne fogyassz lisztet, tejet és cukrot és az asztmád nemsokára megszünik.
2015. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van róla papírom, és nem fogadja el az üzemorvos! Pedig rendszeresen szedem a gyógyszereimet, és sehová nem enged tanfolyamra, de megmondta, hogy felejtsem el, hogy ő valaha munkára is alkalmasnak fog ítélni... És az a gáz, hogy a munkaügyinek ő az üzemorvosa, és a közmunkának is...
2015. okt. 8. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!