Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vadhússal mit csináljak?

Vadhússal mit csináljak?

Figyelt kérdés
Benőt a körmöm szerencsére ki tudtam vágni és nem biztos hogy az csak szerintem vadhús nőtt oda. Csak jövőhét pénteken tudok elmenni sebészetre addig tudtok valami házi praktikát hogy legalább ne legyen rosszabb? Még egyszer hangsúlyoznám nem biztos hogy vadhús lehet csak én vagyok annyira paranoiás hogy beképzelem azt közben csak meg van dagadva...

2015. okt. 9. 20:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy ha valaki tud olyan házi módszert amivel sikerül teljesen megszüntetni akkor az még jobb lenne :) nem szívesen megyek orvoshoz de mivel nem maradt más választás ezért muszáj.
2015. okt. 9. 20:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Jód és első sorban Kéklukács krém meggyógyítja. A benövést viszont figyelni kell, mindég ki kell vágni. Egy idő után meggyógyul, és nem nő be a köröm. Nálam legalábbis így történt.
2015. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :) nagyon sokat segített
2015. okt. 9. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!