Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Húgyútifertőzés?

F. Fanni18 kérdése:

Húgyútifertőzés?

Figyelt kérdés
Tegnap estére jött ki a probléma.Már bejelentkeztem az orvoshoz de addig még van pár nap.A kérdésem az lenne hogy milyen otthon módszerrel lehet csillapítani a kellemetlen érzést?Gyógytea és Warulinal már használatba van.Előre is köszönöm!

2015. okt. 10. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell bejelentkezni az orvoshoz.

Besétálsz a háziorvoshoz, aki helyben csinál egy vizeletvizsgálatot (vagy beküld a laborba vizeletvizsgálatra) kapsz gyógyszert és rendbe jössz. Miért kell ezzel napokat várni? Nem kell napokat várni. Ez pár nap alatt piszkosul el tud durvulni.

Sőt, ilyenkor az ügyeletre is bemehetsz, ha annyira rossz.

2015. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy hónapja volt ilyen problémám ès nem tudott rà jó megoldást a hàziorvosom mèg egy antibiotikum kúrát csak így látatlanban nem csinàlnèk végig ès ezért jelentkeztem be egy remèlhetöleg hozzáèrtő orvoshoz.Azért köszönöm a vàlaszt.
2015. okt. 10. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:

2EK mézet + 1KK fahéjat elkeverünk egy pohár langyos vízben és megisszuk. Legalább naponta 2 szer isszuk. Ezzel elhhárítjuk a húgyhólyag és a húgyutak fertőzését.

Itt pedig olvass utána a dolognak

[link]

2015. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A háziorvos, mint írtam el tud küldeni laborba, ott csinálnak vizelettenyésztést és abból kiderül, hogy milyen kórokozó okozza a fertőzést és arra tudnak célzott kezelést adni, meg addig tud adni antibiotikumot, ami ha kiderül, hogy megfelelő a kórokozó ellen, akkor végigszeded, ha meg esetleg más, akkor meg ír fel másikat.

Én biztos nem várnék vele napokat!

2015. okt. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!