Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rosszul alszom, mit tehetnék...

Rosszul alszom, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok, szakkörökkel együtt hét-nyolc órám van egy nap, három és négy között hazaérve megírom a házimat, utána általában fél órát mással töltök, aztán tanulok, kb. egy-két órát. Nagyjából két hete rendszeresen felébredek éjszaka, kétszer volt, hogy egyáltalán nem aludtam, félálom szerű állapotban forgolódtam. Nehezen alszom el és nehezen kelek, nap közben kimerült vagyok, három alkalommal majdnem elaludtam. Szerintem nem hajtom ennyire túl magam, kilenckor elmegyek aludni, hatkor kelek, rendesen táplálkozom, minden nap eszek gyümölcsöt és zöldséget is, nagyjából minden szünetben elmegyek a mosdóba inni. Aggódom, hogy agresszívabb leszek a fáradság miatt, és hogy a tanulmányi eredményemen is meg fog látszódni. Nem tudom, mit csinálok rosszul, altatót nem szeretnék szedni.

2015. okt. 11. 17:53
 1/3 anonim válasza:
én is nyolcadikos vagyok és velem is sokszor előfordul
2015. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ajánlom neked a levendulateát . nyugtató hatása van , hátha jobban tudsz tőle aludni , nekm általában hat
2015. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bajer ***** válasza:
Kilenckor még menj el gyúrni és amikor már kegyetlenül elfáradtál akkor menj aludni. Van az a fáradtság amikor már simán végig alussza az ember az éjszakát.
2015. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!