Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj ez a terület?

Mitől fáj ez a terület?

Figyelt kérdés

Már kb fél éve fáj a gerincem mellett (lapocka környékén) jobb oldalon a hátam. Jelen pillanatba még jobban fáj, annyira hogy nem kényelmes se feküdni, se ülni se állni.. (Most lázas vagyok és köhögök, gondolom a köhögés is megerölteti picit).

Nem ülök sokat a gép előtt, sőt, kb havonta kétszer vagyok ott. Sportolni se sportolok (sajnos) szóval azt se hinném hoy sport közbe történt valami.

Mivel csillapíthatnám? Mitől lehet? (Fajdalom csillapitó sem nagyon használt) 15/L


2015. okt. 13. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Fájhat a gerincedtől is, de lehet más szrvi oka is, feltétlen ki kell vizsgáltatni, mondd meg a háziorvosodnak, majd ad beutalót kivizsgálásra. Most biztosan azért fáj erősebben, mert a köhögéstől még izomlázad is van a hátizmaidban.
2015. okt. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!