Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tennétek az ellen, hogy...

Mit tennétek az ellen, hogy ne késsétek le a reggel 8-kor kezdődő előadást elalvás miatt?

Figyelt kérdés
Sokszor még félálomban kinyomom a telefont, vagy fel sem kelek rá és így későn ébredek fel, esélyem nincs beérni az előadásra. Volt, hogy már, hogy emiatt késtem le néhány ZH-t is. Ha nektek volt hasonló problémátok a felkeléssel, hogy sikerült megoldani?

2015. okt. 15. 09:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Este mikor fekszel le?
2015. okt. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egyszerű: a telót tedd olyan távolságba, hogy kénytelen légy kimászni az ágyból, ha azt akarod, hogy üvöltsön órákon keresztül.

Ettől kezdve tudod, ha felkeltél is kinyomtad, akkor már csak a fürdőszobába indulhatsz, és kezdődik a nap!!!

2015. okt. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
... ha azt akarod, hogy NE üvöltsön...
2015. okt. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez ismerős én is van hogy fel sem kelek rá:D próbálj többet aludni, bár ez attól is függ h amikor fel kell kelni akkor éppen mennyire alszol mélyen. Keress egy durva ébresztő hangot arra hátha felkelsz
2015. okt. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a problémám, volt hogy megtagadták az aláírást az elalvások miatt...

Azóta lehetőleg nem veszek fel reggelre előadást illetve, ha mégis, van aki reggel addig csörget a telefonomon amíg fel nem kelek, ha van 1-2 megbízható barátod, akik tudják, hogy ilyen vagy ez a legjobb megoldás szerintem.

2015. okt. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) 1# Általában 00:30 - 01:30 körül fekszem le, de előbb nem tudnék, a koliban addig zaj van, és csak éjfél után lesz csendesebb.
2015. okt. 15. 10:07
 7/13 A kérdező kommentje:
5# ez tényleg jó ötlet, de sajnos nincsenek ilyenek, sőt még otthonról sem tennék meg, hogy felhívnak minden reggel 6-kor, felkelteni.
2015. okt. 15. 10:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Több ébresztőt is beállítasz a telefonon. Mondjuk ha beállítasz hármat, abból egyet csak nem nyomsz ki.
2015. okt. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Rakd messzire a telefonod, legyen nagyon kellemetlen a csengőhang, akár rakj be többet is egymás után. Plusz vannak ébresztő alkalmazások, ahol például csak akkor kapcosl ki az ébresztés, ha megoldasz valamilyen logikai feladatot... vagy egyszerűen csak legyen minimális akaraterőd és ha szól a telefon, akkor kelj fel. Van olyan ismerősöm, aki 1 órán keresztül nyomogat szundit mire felkel.
2015. okt. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Más ügyben én is voltam már így.

DE! Agyban eldöntöttem hogy fel kell kelnem. Nem akarok késni és vannak kötelességeim És mostanra már van mikor az ébresztő előtt kelek fel. És amúgy én is kb. 1-ig fent vagyok.

2015. okt. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!