Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagymamám Gyomorrákos MEG FOG...

Nagymamám Gyomorrákos MEG FOG HALNI? többi lent.

Figyelt kérdés
nagyim gyomorrákos és nagyon vizes a lába a hasa egyszerűen nem megy le róla a víz. Múlthéten még a lábán ment be a korházba 1 hétmúlva tolókocsiba jött ki. és azóta nem tud beszélni ,értelmetlen amit mond pl.: tisza víz lábam paszulyt vedd ki orvos megmondja paszulyt áztasd be " ez mitől van? meg mondta h valaki áll mellette és kérdezte én nem látom..... meg fog halni??
2015. okt. 18. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a nagymamádat, viszont ha megfogadsz egy tanácsot: a szüleidhez kellene fordulnod ezekkel a kérdésekkel, hiszen bizonyára ők beszélnek az orvosokkal is, és sokkal jobban tisztában vannak a nagyid állapotával és lehetőségeivel, mint mi, vadidegenek. Beszélj velük, kérdezd őket, és ebből látni fogják, hogy van igényed arra, hogy veled is megosszák ezeket a dolgokat!
2015. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
anyukám apukám nem élnek együtt... apukám anyukája beteg .. és apa sajnos nem mondd semmit mert ő olyan h amiről nem beszélnek az nincs .. már nem vagyok gyerek 21 éves vagyok de nem mondanak semmit sajnos.. arra fogják h kórházba volt és egyedül volt a kórterembe és be golyózott de szerintem nem, én ezt nem hiszem el.
2015. okt. 18. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Keringési problémája is lehet a nagyidnak, és ezért beszél zavarosan. Nincs a szívével gond? Súlyos beteg meg is halhat, mint mindenki aki öreg, és beteg. Ezt el kell fogadni.
2015. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
semmi baja nem volt egészen eddig.. még ki nem derült fél éve h gyomorrákos... sose kellet gyógyszert szednie .. tudom h ez az élet rendje.. de annyira sajnálom és mondja nekem h tudja h össze vissza beszél...
2015. okt. 18. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Lehet meg tudják műteni.
2015. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!