Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma ismét lerészegedek.1,5 bor...

Ma ismét lerészegedek.1,5 bor + 5 sör. Tegnap is részegeskedtem. Mostanság 3 szor is berúgok hetente. Hónapok óta. Ez alkoholizmus?

Figyelt kérdés
2015. okt. 24. 17:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy van, hogy sokat iszol, és hamar meghalsz, hanem úgy, hogy egyre betegebb leszel, a szerveid sorra mondják fel a szolgálatot Az emberek elkerülnek, az orvosok undorral kezelnek, ha beteg leszel. Évekig tartó kínlódás vár rád...
2015. okt. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szóval ennyi? Ha valami nehéz egyből fel kell adni? Semmi kitartás nincs benned? Vagy jobb életre törekvés?


Senki nem fog helyetted munkát keresni és senki nem fog helyetted boldog lenni. Szóval lehet, hogy hasznosabban kellene eltöltened az idődet...nem sopánkodással.

2015. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Ha ezt kiìrtad,csak figyelmet akarsz.Èrzed,hohy nem jo.Màs meg hamburgert se sütött,elköltözött otthonrol olyan vàrosbol,ahol nincs munkalehetőség!Èvekig nincs kapcsolata.Ilyet is ismerek.Igaz.Azt hiszed meghalsz?Dehogy halsz meg.Megbetegszel,és az is igaz.Hogy bànnak majd veled az orvosok?Hallod.Nehéz?Elhiszem.Nekem is.Mégsem adom fel.Mert amig a kezem fel tudom emelni addig kütdök.Nézz màr szét.Mennyi ember.Levàgtàk a làbàt,ràkos.Mégis kütd.De minek ez neked?Mintha a falnak beszélnénk.
2015. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!