Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen okból vehető le anyajegy?

Milyen okból vehető le anyajegy?

Figyelt kérdés

Egy fél éve voltam bőrgyógyászaton, mert sok anyajegyem van, pár kidudorodó is, de az orvos csak gyorsan végig nézte nagyjából az összeset és azt mondta, hogy amelyik kidudorodó az attól még egészséges lehet, csak veszélyesebb, mert könnyebben sérülhet. Oké, ezt én is így gondoltam, de azt hittem, éppen azért leveszik a kidudorodókat, mert veszélyesek. Többet nem kérdeztem tőle, de igazából én éppen azért mentem oda, hogy legalább kettő nagyon kidudorodót, ami zavar levegyenek majd.

Úgyis majd mennék újra ellenőrzésre, ha akkor azt mondom, hogy hát én ettől meg ettől szeretnék megvállni akkor leveszik?

Amúgy azért gondoltam, hogy csak úgy levesznek egészségeseket is, mert a nővéremről vettek le a hátáról, de gondolom akkor azért is, mert terhes volt vagy én nem tudom.


2015. okt. 25. 01:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem 2 oszt.tarsamnak is levették es szerintem nekik se volt semmi bajuk
2015. okt. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!