Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a csomó a karhajla...

Mi lehet ez a csomó a karhajlatomon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég vettem észre,hogy a bal karhajlatomon van egy duzzanat szerűség. Megjegyzésképpen írom, hogy már többször vettem észre egy pattanás méretű csomót,amit kinyomtam,de nem olyan volt,hogy utána eltűnt,hanem újra és újra felgyülemlett valami gennyes,véres valamivel. Most is gennyes vér jött ki belőle,és eléggé vérzett utána,ez volt körülbelül 7-8 perce, viszont most meg keményebb és jobban fáj.

Volt ilyen már,hogy a bal halántékomnál,az anyajegy alatt nőtt ki egy pattanásszerűség,és azt is kb 2 hétig nyomkodtam,mire teljesen kiürült az a csomó. Nem vagyok jártas az ilyesmikben,szóval bocsánat a hülye fogalmakért,de szeretném tudni,hogy mi ez.

Köszönöm előre is.


2015. okt. 25. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Feltehetően szőrtüszőhöz kapcsolódó faggyúmirigy, amiből a faggyú nem tud megfelelően kiürülni. Ártalmatlan, legfeljebb kozmetikai problémát jelentő faggyúciszták szoktak kialakulni ilyenekből.
2015. okt. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,ment a zöld :)
2015. okt. 25. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!