Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális? Valami baj van?

Ez normális? Valami baj van?

Figyelt kérdés
Most mentstruálok másodszor es amikor törlöm ki a fenekem akkor véres a wc papir megtörténhet hogy odafolyik és azért?Mert a mugy nem fáj.Betétet használok és egésznap feküdtem .nagyon felek. Tegnap jött meg.

2015. okt. 28. 14:55
 1/3 Cöhh... válasza:

Szia!

Igen, normális. Tudod, ha fekszel, a gravitáció ugyan úgy dolgozik, és a kifolyt vért... khm... irányba állítja.

Mondjuk, ha nem fekszel, akkor is normális, mert a vér szabadon csordogál.

Ha fenéktörlésnél akkor véres a wc-papír, mikor nem menstruálsz, (itt kis mértékű, épp csak egy csepp vérre gondolok), akkor nagyon kemény volt a széklet és picit felsebezte a nyílást. Javasolt, hogy több rostos ételt és több vizet fogyassz. Ha fájdalmat, vagy nagyobb mennyiségű vért tapasztalsz nagydolognál, mindenképpen keresd fel a háziorvosod. Nem kell szégyenlősnek lenni előtte. Mégis csak orvos, olyan dolgokat látott már, hogy jujjuj.

Na, ezt jó bő lére eresztettem, de remélem tudtam segíteni. :)

2015. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez normális. Nálam is szokott ilyen előfordulni. Mikor wc-zel olyankor szokott úgy mond a mensesböl is ki jutni a szervezetedből. Ilyenkor a papira is megy ha túl sok ürült ki de én biztonság kedvéért megtusolom utána magam.
2015. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagy mennyiségü vér van a wc papiron de töbszöri törlés után már nincs annyi vagy éppen semmi ...máskor nem volt ilyen és eddigse csak amikor megjött.most
2015. okt. 28. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!