Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen italt igyak naponta?

Milyen italt igyak naponta?

Figyelt kérdés

Szeretnék egészségesen táplálkozni és ehhez nélkülözhetetlen a folyadékbevitel.


Viszont fogalmam sincs hogy mit kellene innom, mert sokak szerint a vízben sok a női hormon, illetve gyógyszer.


Ásványvizet azért nem javasolják, mert a műanyag palackozás miatt rengeteg olyan anyagok is felszabadulnak az ásványvízben amik nem éppen egészségesek.


A gyümölcslevekben meg sok a cukor.


Javaslat? Ellenérv?



2015. okt. 29. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A vízben sok a női hormon és a gyógyszer. Ezt ki mondta? :D
2015. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Ekkora butaságot még sosem hallottam. :D Igyál vizet nyugodtan.
2015. okt. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

2 liter töményet, de mindig mást, hogy változatos legyen!


Amúgy ha ennyire egészség-hülye vagy, ne is vegyél levegőt, akkor is egy csomó csúnya, káros anyag kerül a te szent szervezetedbe.

2015. okt. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Akkor mégis mi az f et akar inni?
2015. okt. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Vizet, teát. Néha sört, bort, pálinkát. :D
2015. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Facsard ki a gyümölcslevét és igyál csapvizet,abban nincs annyi "nõi hormon".:(:(
2015. okt. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nem vagyok ennyire egészség hülye, én csak azt írtam le amit nem 1 hanem több ember is állít.


de igazából arra lennék kíváncsi hogy víz vagy inkább ásványvíz?


ez sajnos nem igazán vehető ki a kérdésemből, de ez lenne a lényeg.

2015. okt. 29. 14:22
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Én csapvizet iszom, nekem ez oltja a szomjam, és eszem minden nap levest, este teát, gyümölcsöket, most van rengeteg gyümölcs.
2015. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Ásványvizet csak a flakon miatt veszem
2015. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%

Gyakori kérdés ez .


Én nem azt mondom hogy mit igyál hanem azt amit én iszom aztán eldöntöd hogy kinek hiszel.


Én napi 2l saját készítésű desztilált csapvizet iszom üveg edénybe gyűjtve és 2l es üveg palackba szállítva munkahelyemre tehát nem egyből iszom meg.


Mivel a napi létminimum az a testtömeged x3/100 liter télen ezért jól látod hogy ezt komolyan kell venni . Ha nem akarsz később beteg lenni akkor ha tetszik ha nem innod kell vizet és minél tisztább és lágyabb legyen az a víz.


A nem víz ivás nem alternatíva mert ha megnézed a képletet akkor láthatod hogy 1,5-2-3l vízfolyadékra van szüksége egy embernek .


Ezt rávetíteni bolti gyümölcslevekre nem hogy egészséges maradsz hanem gyorsan lebetegszel a sok cukortól meg tartósítószertől .Ha ez ásványvíz legjobb esetben csak egy ház árát költöd el fölöslegesen palackozott vizekre ,rosszabb esetben a keménysége miatt veseköved is lehet +a sokáig petpalackban álló víz kioldja a mérgeket és megiszod.

A csapvíz ivás a legkisebb rossz mert arra komolyabb ellenőrzési szabályok vonatkoznak és arra hogy mi lehet benne és mi nem mint a 2000Ft os divat ásványvízre viszont az is igaz hogy ahol a dunával kapcsolatba kerülő kutakból jön a csapvíz mint budapest ott a gyógyszermaradványok benne maradnak mivel erre nincs technológia hogy kiszűrjék ezen kívűl elég rendesen köves én ezért nem magában iszom hanem lepárolva.

2015. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!