Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az AlphaXYZ nektek használt?

Az AlphaXYZ nektek használt?

Figyelt kérdés
Kérlek olyanok válaszoljanak akik kipróbálták

2015. nov. 3. 14:08
 1/2 anonim válasza:

Nem próbáltam még, de esküszöm rendelek egy dobozzal és kielemeztetem, csak hogy bebizonyítsam a nyilvánvalót, hogy egy csalás.

Ma is próbálta reklámozni személyesen az egyik relkámemberük itt a kérdéseken és már annyira nem tud mit válaszolni arra, hogy csalás, hogy már sértegeti a válaszolókat. Ennél jobb bizonyíték nem is kell. Amúgyis ha végigolvasod a hirdető oldalukat, látszik a szövegen is, hogy kamu, egy szava sem igaz. A weboldal is egy tipikus csőbehúzós reklámoldal, ugyanolyan figyelemfelhívó oldallal reklámozták a többi olyan terméket is, amelyeket szakértők megvettek és szétszedtek, kielemeztek és mindről kiderült eddig, hogy csalások.

Mint például a fuel shark, megrenelték, szétszedték és egy kondenzátor van benne, néhány ellenállás és egy led lámpa, ezek a szivargyújtón keresztül nem fogják csökkenteni fogyasztást.

Vagy a fogyasztó tabletta, én még olyan emberről nem hallottam, hogy lefogyott volna tőlük. Persze hogy nem, mert sima cukorkák.

Ne lény naiv! Csodaszerek nincsenek. Igyál sok kávét, az felpörget, jobban fogsz koncentrálni, kicsit "okosabb" leszel. Már megoldás nincs sajnos.

2015. nov. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kíváncsian várom az eredményt ;)
2016. jan. 20. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!