Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy szedjem ki a varratokat...

Hogy szedjem ki a varratokat a kezemből?

Figyelt kérdés
Összevan stoppolva a kezem, csak 4 öltés, 1et már kiszedtem, mert gyógyult helyen volt, de a többire rávan alvadva a vér, meg bele van ragadva a sebbe... Hogy szedjem ki, hogy ne fájjon, vagy áztassam ki, vagy hogy? Mert az első is nagyon fájt, olyan mintha tűt szúrnék bele... Meddig hagyhatom még benne? Várhatok még addig, még kicsit nem gyógyulgat be? Nagyon fontos!!! 18/L
2010. márc. 18. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ragaszkodsz a kézimunkaszakkörhöz az összes lehetséges szövődményével együtt? A varrást is magadnak csináltad? Mert ha nem, akkor sétálj be a helyi SZTK-ba, ahol beutaló nélkül jelentkezhetsz a sebészeten, és ott biztonságosan, sterilen megcsinálja neked valaki, akinek diplomája és szakvizsgája van ebből.
2010. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem én varrtam, de gondolom olyan barbár állat módon tépkednék ki... a Liberóból meg már kinőttem, hülyén állna. Az is fáj, ha levegő éri, nem kell nekem, hogy feszgessék.
2010. márc. 18. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van a hozzászólónak, menj vissza a rendelőintézetbe, ott majd kiszedik.
2010. márc. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod? Az orvosegyetemen a szadizmus nem felvételi tárgy. És ha magadnak csinálod, és dőlni kezd a vér, vagy begyullad, akkor fel vagy rá készülve, hogy mit kell lépni?
2010. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!