Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lejárt vércukor tesztet adtak...

Lejárt vércukor tesztet adtak el, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Apósomnak ma délután vettem születésnapjára ajándékba egy vércukormérő készülékek+hozzá tartozó egy doboz teszcsíkot,összesen 11 e ft összértékben.

Nagy áruház üzletsorában található,herbária szaküzletben vettem,direkt nem "gagyi" minőségűt..

Az eladó nagyon készséges volt,eszembe sem jutott,hogy lejárati időt nézzek(óriási hiba volt).

Itthon vettem csak észre.Blokk,minden meg van.

Holnap nyitáskor ott kezdek,és visszakérem az összes pénzt.Mit tudok tenni,ha nem akarják visszadni?

Annyira fel vagyok háborodva,hogy ilyen helyeken,ilyen fontos dolgokban is átvernek


2015. nov. 4. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem cserélik ki vagy nem adják vissza a pénzt, akkor a Fogyasztóvédelmi Felügyelőséghez fordulsz. Előbb azonban nyugodtan írjál be a vásárlók könyvébe.
2015. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Próbálok egyenlőre pozitívan hozzáállni,bár nem tudom,hogy egy gyógynövény-és gyógyászati boltban hogy fordulhat ilyen elő,hogy júliusban lejárt terméket adtak el..Biztos látták,hogy nem értek hozzá(tényleg nem),de ismerhetnek,mert pár hetente megfordulok és rendszeresen vásárolok..

Ha nem adják vissza,valóban vásárlók könyve lesz és fogyasztóvédelem..

2015. nov. 4. 22:28
 3/3 Amarok Tonrar ***** válasza:
Először legyél jóhiszemű, feltételezd, hogy nem akartak átverni, csak figyelmetlenek voltak. Erre hívd fel a figyelmüket, és ha nem értenek egyet, jöhet a fogyasztóvédelem említése. Vissza fogják adni a pénzt, vagy kicserélik a terméket, különben jóval többet fizethetnek.
2015. nov. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!