Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hibából vagy szándékosan...

Hibából vagy szándékosan utalt engem be?

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy ma voltam háziorvosnál és A elmondottak miatt a gyógyszeres papírok és a vérvételes beutaló mellet kaptam egy nőgyógyászati beutalót is de nincs rá indok írva.


(hasi fájdalmak és egyebek miatt mentem el)

19/L



2015. nov. 5. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Hasi fájdalmaid lehet nőgyógyászati betegségre utalnak, azért küldött el, miért lenne ez hiba?

Igaz engem a háziorvos hasi panaszokkal csak a labor- eredmények után küldött nőgyógyászhoz és urológushoz, de lehet neked jellegzetes nőgyógyászati panaszaid voltak.

Amúgy sem árt oda évente elmenni.

2015. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szándékosan. Értelem szerűen meg kell nézni, nincs e nőgyógyászati probléma a háttérben. Pl ciszta, netán terhesség.


Meg gondolom a hasi és egyéb panaszokból az egyéb az valami ilyen jellegű lehet. Nem? Vagy mi egyéb?

2015. nov. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hasi fájdalmak de olyan menstruációs fájdalmaknak tudtam be a egyéb meg rosszullét(szédülés), hányás, és szúró melkasi fájdalom.


De én nem beszéltem a háziorvossal semmit sem a nőgyógyászatról gondolom csak mellékesnek oda tette és ez aféle ajánlás volt a részéről, hogy ott nézenek meg.

2015. nov. 5. 15:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz el mehetsz magánrendelőbe is, úgy minden sokkal barátságosabb, időpontra mész nem kell várni stb. Hol kellene nőgyógyász?
2015. nov. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyi hogy magánrendelés kb. 10.000 Ft.
2015. nov. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nincs annyi pénzem hogy magánrendelőzzek így maradok a meg szokott módnál.

Am utoljára 3 éve voltam nőgyógyásznál.

2015. nov. 5. 16:35
 7/8 anonim ***** válasza:
jézusom 3 éve??? azért egy 19 éves lánynak már évente minimum járnia kéne, rákszürésre is. én félévente szoktam menni, annyit ki lehet birni, mint hogy aztán baj legyen, és a ahasfájás lehet nőgyógyászati is .
2015. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azért nem jártam nőgyógyásznál 3 éve mert nem élek aktív nemi életet..

Nomeg nem is volt gondom/panaszom ezidáig.

Ezért nem tartottam fontosnak, hogy nőgyógyászhoz mennyek de úgy látszik most kénytelen leszek.

2015. nov. 5. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!