Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap nő létemre kerítés...

Tegnap nő létemre kerítés elemeket cipeltem 8 elwmet. Ma fájnak az izmaim a hasam és wc-zésnél rózsaszínes lett a papír. Menzesz volt ebbe a hónapba. Mi lehet?

Figyelt kérdés
2015. nov. 13. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Minek írtad h nő vagy ? :D én is az vagyok mégis 20 kilós csempecsomagot cipelek emeletről, felhúztunk egy 2 tonnás tetőt , betonozok otthon...és nő vagyok azta :D


Az izomfájdalom normális, nem vagy olyan edzettségi szinten, de nem függ össze szerintem a rózsaszín papírral...

2015. nov. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
En meg fat pakolok, hasogatok, füreszelek, ha kell motort szerelek azt nö vagyok. Es akk mi van?:O
2015. nov. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem igaz,első,meghúzhatta magát,ha nem 120 kilós debella boris. Nő ezért is ne cipeljen,hacsak nem díjbirkózó vagy női biztonsági őr. A törékenyebb fajtának meghúzódhatnak a női szervei,bevérezhet a szeme az erőlködéstől,és ez nem vicc.
2015. nov. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Jaj,második,azért,mert te férfias nő vagy,még vannak igazi,törékeny nők is.
2015. nov. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Az elso kettonek odaig terjedt az agyaban az info hogy "nő vagyok"! NYÍLVÁN azért irta le mert a problemaja is ezzel fugg ossze. Bar tenyleg felesleges itt kerdest feltenni (en nem is szoltam) mert a sok ostob hulye velemenyre nem lennek kivancsi! Sztem dokihoz kene menned kerdezo ha a verzes nem marad abba. Itt erdemi valaszt nem fogsz kapni hisz lathatod itt egyesek nem a kerdest fortatjak hanem magukat akarjak igazolni hogy "bezzeg ők mekkora ászok" ezzel meg nem segitenek.
2015. nov. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Átlagos testalkatú vagyok. A kerítés elemek vas és drót. Nem könnyűek. A férjem reggeltől estig dolgozik így úgy gondoltam amit tudok megcsinálom.
2015. nov. 13. 08:50
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja mielőtt vki lehurrogna dolgoztam de jelenleg gyeden vagyok.
2015. nov. 13. 08:50
 8/10 anonim válasza:

Izomfesték-vizelésnek hívják - csúnya név, tudom. A szokatlan megterheléstől olyan anyagok szabadulnak fel a vizeletben, amik megszínezik azt.


Sok folyadék, kalcium, magnézium, és elmúlik. Bár egy darabig az izmaid fájni fognak, de segáz.


Btw. én is nagy emelgető voltam, de jobb róla leszokni, és ha lehet, meghagyni a férfiaknak :). (Én is cikinek tartom, ha egy nő csak áll és bámul, míg ők dolgoznak, de egyszer megemeltem magam, azóta fáj a gerincem. Pedig imádok mozogni, a mozgás jó! :) )

2015. nov. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

A rózsaszín papír nem feltétlen vérzést jelent azt meg vitatnám hogy az IGAZI nő csak törékeny lehet..ezek a csicsa pii.csák a 40 kilójukkal ...ha nincs férfi a közelben meghalnak. Nem írta ,hogy állandóan rózsaszín a papír ha meg nem bírja azt érzi az első kettönél...nem kötelező mindet elhordani.

Az izmai azért fájnak , mert nincs kondiban a többi meg ha annyira komoly lenne nem ide kéne kiírogatni.

Ha mindenki azt írja semmi baja akkor úgy marad?

Mondjuk kinézem az ittlakókból.

2015. nov. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen volt nálam is, mikor megerőltettem magam, de elmúlt. Vigyázz ne emeld túl magad.
2015. nov. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!