Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindennap faj hatam mi oka?

Mindennap faj hatam mi oka?

Figyelt kérdés
Azt hiszem augusztusban megduzzadt a hatam nen tudok mozogni. Es most csak tovabb faj hatam. Es tudok mozogni. Akkor kell tornazni? Mindennap faj hatam nem lehet gyogyitani. Perskindol krem Kentem meg lobalzsam mindketto nem gyogyitani. :( kell tornazni vagy mit kell csinalni?

2015. nov. 15. 10:37
 1/9 gömbicica ***** válasza:

orvosnál voltál már?

hátad melyik része fáj?

mennyire korlátoz mozgásban?

melyik feled?

2015. nov. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gömbicica ***** válasza:
korod nemed?
2015. nov. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott, mi a baja a hátadnak?
2015. nov. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1/2 nem voltam orvos. Also resze gerinc. Amikor ha pl: foldre. Hajoltam aztan vissza felalltam az faj meg es nagyon fordul jobra meg balra áz faj.


2/2 28/F talan oreg vagyok. :)

2015. nov. 15. 10:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Fél éve szenvedsz vele és nem vagy képes orvoshoz menni. Inkább kiírsz egy kérdést, amit amúgy alig lehet értelmezni.


Nem tudjuk mi a bajod, nem vagyunk orvosok. Többféle hátfájás is létezik, van aminél lehet tornázni, van aminél nem. Honnan tudjuk, hogy neked épp melyik van?!

2015. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Csak csalakozni tudok az 5-ös Kommentelőhöz. Rengeteg minden okothat hàtfàjàst. Az nem derült ki, milyen munkàt végzel. Mert pl. az ülőmunka rendesen odatesz a hàtnak. De lehet csupàn mozgàsszervi, de lehet porckorongsérv, azt sem ìrtad, zsibbad-e valamelyik végtagod.

Hàziorvoshoz kell menni, aki ad beutalòt egy teljes gerincröntgenre és az mindent kiderìt.

2015. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gömbicica ***** válasza:

nekem ha ilyen van, azért augusztustól nem várnék vele majd három hónapot!!!

akkor az nem is fájhat annyira!


lóbalzsammal stb nem elég bekenni, azt értő kézzel masszirozni kell az adott területre.


ez a lehajolok dolog nagyon tud fájni.

akár masszázsolajjal is ki lehet próbálni a masszázst

mondjuk egy narancs-fahéj kombinációssal. jó melegitő érzést ad, amellett, hogy finom illata van.


vagy. találni még kertben csalánt, azt valaki, aki masszirozza jól összedörzsöli két keze közt, és finoman!!!! az adott oldali láb külső oldalán elkezdve finoman felelé bemaszirozza comb- fenék, keresztcsont és kicsikt felfelé az adott oldalon ahol fáj.


de azért dokinak csak megmutatnám. mi van, ha sérved van, és attól fáj?


hogy lahajoltál az is már, meg ha pl.emeltél mondjuk 50 kilót és ugy fájdult meg az is fáj.


a hátizmok viszont erősitést igényelnek. persze cask ha orvos látott, és jóváhagyja.


valóban ennyire 0 információból nem lehet segiteni.

mert aztán többet ártunk mint használunk.


dokihoz!!!!

2015. nov. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
orvosnál voltam iva hogy a lumb. Lorsois megtartott. Enyhe balra konvex torsos scoliosis. A zarolemezek épek. Az L V. Rés dorsalisan beszukult. A csigolyak peremsarkai kisse megnyultak.
2015. nov. 18. 19:13
 9/9 gömbicica ***** válasza:

gondoltam :( lumbális szakasz a gázos (

meg aztán a gerincferdülésed.


látod? nem vagy öreg, és mégis beüt a ménkü :( fenébe.


ajánlott rá valamit ? gyógytorna gerincferdülésre, vagy masszázs, vagy valamilyen kezelés?


én szmtalanszor voltam ilyen "lehajolok ugy maradtam" helyzetben :(

valahogy mindig kijöttem belőle.


a hátizmok gyengesége is okozhat ilyen fájdalmakat(


azt tanuld meg, hogy ha lehajolsz ( óóó hányszor eltévesztettem már én is!!) akkor csak előre, csavarodva oldalra soha!!!!!!


pfuu már csak rágondolok fájni kezd, pedig most ülök!


lóbalzsam pedig jó rá. bár nekem a hideg nem jön be :( ha ilyen baj van.

de az olaj amit irtam nagyon finom, és ellazit az illata és az, hogy meleg érzetet kelt.


a többivel nem jutottam semmire :( amit a papirrol bemásoltál :(


a masszirozásnak is vannak apró trükkjei, amiket ha az ember aki végzi nem igazán tud, akkor nem biztos hogy jó érzés ha csinálják :(

2015. nov. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!