Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lüktet a fenekem?

Lüktet a fenekem?

Figyelt kérdés

Nem volt elég konkrét a kérdés, nem pont fenekem lüktet hanem inkább a végbél/hüvely rész.Ha leülök, vagy pont úgy fekszek, akkor érzem ahogy "dobog", lüktet ott lent.Nem folyamatosan, néha meg se érzem, de van, amikor erősebb.Egyáltalán nem fáj, csak néha kicsit idegesítő.Olyan, mint amikor néha a karom vagy vádlim is szokott lüktetni, csak az a különbség, hogy az ritkábban van, ez meg már egy napja tart.Mi lehet? Nem lehet, hogy csak valami ideg? Vagy köze lehet hozzá, hogy most menstruálok?

Elég zavaró tud lenni, főleg hogy amikor izgulok, jobban érzem, elég erősen.

16/l



2015. nov. 19. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a vérbőségtől van. Nem hiszem, hogy valami bajt jelezne. Próbálj meg nem rá koncentrálni. Én a szívemmel voltam így, hogy úgy éreztem ritmus zavarom van, de csak az ideg csinálta.
2015. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nem koncentrálok rá észre sem veszem, például ha nagyon leköt egy film, vagy beszélek valakivel.Akkor megpróbálom majd lekötni magam, köszönöm a választ, megnyugodtam:)
2015. nov. 19. 19:25
 3/4 anonim válasza:
100%
Ez csak valami izomrángásos, nèha nekem is van, oldalt a hasamon is, amikor először volt, megijedtem, de nyugi, ez semmi.
2015. nov. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó:)
2015. nov. 21. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!