Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a köldököm alati rész,...

Fáj a köldököm alati rész, gondolom a beleim. Évek óta fáj, d enm tudok mit tenni ellene, vki esetleg?

Figyelt kérdés
Jelenleg 17 éves vagyok, kb 10 évesen jött az első iylen "fájás", azóta pedig vmikor napi többször, vmikor heti 1-2x. Nagyon zavaró tud lenni, mert néha koncentálni sem tudok. Vmikor segít az ha elerezstem magam, vmikor az a baj ha stresszelek, de ezek ajobb esetek, legtöbbször nem szoktak ezeks egíetni. Egyre rosszabb lesz, és nem tuodk mit tenni.
2015. nov. 22. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:

ételallergia? laktóz? glutén?

és anya?

2015. nov. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyikről sem tudok, bár aglutén nekem kicist gyanús, de orvosnál nem voltunk még.
2015. nov. 22. 22:53
 3/3 anonim ***** válasza:
pedig el kellene így 7 év után, addig is próbáld elkülöníteni a különböző ételtípusokat, és megfigyelni a hatást, hm?,
2015. nov. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!