Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Boszorkányhaj! Gond vagy sem?

Boszorkányhaj! Gond vagy sem?

Figyelt kérdés

Állítólag így hívják azt a vékony, szőke, egy darab szőrszálat, ami sokkal hosszabb a körülötte lévőknél.

Eddig 1 darab volt az egyik karomon, azt kitéptem mindig, majd visszanőtt (pedig állítólag nem kéne neki). Most az elmúlt 1-2 hónapban azt vettem észre, hogy egyre több helyen jön ki ilyen! Ráadásul nem is szőkék, hanem feketék! Az állam alatt, gégeporc alatt, felső combon, mellen és mellkason, stb. Van, ahol nem 1-2, hanem foltokban!

Menjek el vele orvoshoz, vagy csak fogadjam el, hogy "ilyen kártyát dobott a természet"? 22/L



2015. nov. 29. 02:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak akkor nem nő vissza az ilyesmi, ha tövestől tépted ki, és kijött a tokja, hagymája és vérzett is.

De akkor is 4-5-ször kell ilyen ügyesen kitépni, mire megszűnik.

Többet sajnos nem tudok a témáról.

2015. nov. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a vállamon,hátamon van egyre több. L.
2015. nov. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egyre több van, egyre több helyen, nem ártana orvosnak megmutatni, hátha hormonális zavar az oka.
2015. nov. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!