Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A tescos teák mennyire egészsé...

A tescos teák mennyire egészségesek?

Figyelt kérdés

mert elég olcsók, és félek venni belőlük,mert lehet, hogy semmi hatása, vagy ront

az orvosom ajánlotta h sokteát igyak

hány féle tea tartozik még az egészséges kategóriába?

4 félét szeretnék egyszerre 1 nap


2015. nov. 30. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

szia, en tesosat nem vennek.

plussz meg kell nezni a tea dobozat, egy filterben hany gramm töltöanyag van..most jó beszívtam egy markaval...nem neztem meg a csomgolast, es 1.5 gramm töltöanyag van benne, 2 deci vizbe teszem, es semmi íze a teanak.a többinek, 2 gramm, vmelyiknek 4 gramm, azoknak jó ízük van.

2015. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A jót a Tescoban is meg kell fizetni,mint annyi mást .
2015. nov. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tescós - nem Tescós, a minőség a gyártótól függ. Még a menő márkák sem biztosítanak minőséget. Nézz utána a tea teszteknek.
2015. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tescoban kapni márkás termékeket, amikhez a Tesconak semmi köze és saját márkás termékeket.


A saját márkás termékeket természetesen nem a Tesco gyártja, hanem egy márkás gyártó.


A FINEST termékek kiválóak, csak drágák.

A value-t nem szeretem, az olyan, mint az ára.

A sima Tescos meg hol jó hol nem, ki kell tapasztalni.

2015. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!