Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mivel lehetne...

Szerintetek mivel lehetne javítani gerincferdülésen ami a nyaknál van?

Figyelt kérdés

Konkrétan a nyakamnál hátul görbe.(Pontosan ott, ahol a képen látszik: [link] )

Sajnos észrevettem, hogy édesanyámnak és az ő anyujának is ugyanott ferde, szóval lehet benne genetika is. A mellem is nagy és ez is közre játszhat talán.:S Szeretnék rajta javítani, de nem tudom, hol kezdjem. Olvastam, hogy olyan 17 év alatt már a csontokkal történik valami, amiért egyre nehezebb rendbe hozni ezeket a problémákat. Ez igaz?? Sajnos én már 20 éves vagyok. Lehetséges valamivel mégis esetleg rendbe hoznom?


Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2010. márc. 22. 04:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyógytornával gyógytornász segítségével, illetve el lehetne menni orthopédiára ahol szintén mondanának rá valamit.
2010. márc. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az Etka-jógát ajánlom, ha van lehetőséged ezeken részt venni. De van kazettája is Etkának.

Mi ezt az elváltozást banyapúpnak hívjuk.(Már ne vedd személyeskedésnek.) A testtartásodon kellene javítani, a hátizmokat erősíteni.

2010. márc. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszokat!:)
2010. márc. 22. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézz e-mailt.
2010. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!