Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden reggel hányinger,...

Minden reggel hányinger, öklendezés?

Figyelt kérdés

Jó estét mindenkinek!


Minden reggel amikor felkelek rám jön a hányinger és az öklendezés (öklendezés után jobban leszek).Mentolos cukorka,rágó,sima cukorka,gyömbér,víz enyhíti minimálisan fél órára,de aztán muszáj öklendeznem ,mert csak szenvedek.

Valakinek valami ötlet,hogy mitől lehet ez?



2015. dec. 17. 21:39
 1/3 A kérdező kommentje:

Az lemaradt,hogy lassan 1 hónapja van ez az állapot.


20/f

2015. dec. 17. 21:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Természetesen ennek elég sok oka lehet, ezért érdemes lehet elmenni orvoshoz. Plána akkor, ha már ilyen régóta fennáll ez az állapot.


Elképzelhető, hogy stressz, vashiány vagy alacsony vérnyomás okozza. Persze ezeken kívül még bármi lehet, nem osztottál meg túl sok információt az életviteleddel kapcsolatban.

2015. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vashiányom nincs,vérnyomásom rendben van,nem szoktam stresszelni,sportot abbahagytam nemrég .2-3 hónapja képes voltam elrágni 1-2 csomag rágót,emiatt gyakran járkáltam wc-re,de már abbahagytam.Naponta 6-8 szál cigarettát elszoktam szívni.Alkoholt,kávét nem szoktam inni.Naponta 8-9 órát alszom.
2015. dec. 17. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!