Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kórházakban az antibiotikum...

A kórházakban az antibiotikum valóban antibiotikum vagy nyugtató?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy kórházban vagyok, és kezdem azt hinni, hogy amit este adnak antibiotikumként, az valójában nyugtató, hogy az ápoltak ne problémázzanak éjszaka. Valaki tud pontos választ adni, hogy mit is kapunk?

2015. dec. 18. 16:57
1 2
 1/13 anonim válasza:
41%
Paranoia elleni szert :)
2015. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azt adnak, amit az orvos elrendel, ha antibiotikum kell, akkor azt kapsz és nem nyugtatót, mert a nyugtató nem fog meggyógyítani.
2015. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen osztályon vagy, milyen betegséggel? Szoktak adni nyugtatót, de általában akkor, ha kéri a beteg vagy ha az orvos elrendeli, de akkor megmondják, hogy azt kapsz, nem hazudnak, hogy antibiotikum.
2015. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, hogy nyugtató mert még így is, hogy egész nap fekszek, fáradt vagyok. Vagy ez inkább a műtét utóhatása lenne?
2015. dec. 18. 17:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ápoló vagyok, de még soha senkinek nem adtam nyugtatót úgy, hogy ne tudott volna róla.
2015. dec. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha műtöttek, nem csoda hogy fáradt vagy, ráadásul a fekvés is legyengít.
2015. dec. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A műtéttől lehetsz álmos,simán.Meg a környezet maga is olyan lehangoló, nem csoda ha nem vagy feldobva.Mellesleg antibiotikumnak is lehet álmosító hatása.
2015. dec. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, valóban antibiotikum.

Műtét után persze, hogy fáradt vagy. Amúgy a semmittevés is fáraszt, álmosít.

2015. dec. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jó tudni, hogy valóban azt kapok, amit mondanak
2015. dec. 18. 17:26
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
állami helyen sose tudni, mert a jobb antibiotikumokat ugye lenyúlják. hát frász tudja, de ha megmondod hogy néz ki PONTOSAN a tabletta, jó eséllyel bele találok neked ...
2015. dec. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!