Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mennyit nőttetek...

Lányok! Ti mennyit nőttetek 12 éves korotok óta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Legfőképpen olyan lányok válaszai érdekelnek, akik már megálltak a növésben. Szóval ti hány centisek voltatok 12 évesen, és hány centisek vagytok most? (meg hány évesek)

Azért érdekelne, mert 12 éves lány vagyok, 165 cm és kíváncsi vagyok, hogy másokhoz képest kb. mennyit nőhetek még.

Előre is köszi minden választ!



2015. dec. 22. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
157-158 cm voltam és 159 cm vagyok most, 18 évesen :D
2015. dec. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
173 voltam 12 évesen, most 15, majdnem 16 évesen vagyok 178 cm
2015. dec. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 és én is lány vagyok:D
2015. dec. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is 12 vagyok ugyan de általánosságban a legtobb lány megáll a növésben menstruáció kezdete után(tisztelet a kivételnek)😊😊[167cm vagyok]
2015. dec. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Régi kérdés, de az utolsóval nem nagyon értek egyet, mert nekem 10 évesen jött meg és nem maradtam akkora mint 10 évesen.(Anyukámnak is ennyi idősen jött meg, szóval nem volt semmi gond)

Egyik barátnőmnek meg 8 évesen, nyilván nem maradt akkora. :-D

2016. okt. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hamarabb küldtem el...


Persze írtad, hogy tisztelet a kivételnek, de szerintem inkább a növekedésben megállás a kivételes, mert minden lány osztálytársam növekedett még utána, úgy tudom.

2016. okt. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!