Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Medrol mellékhatásait hogyan...

Medrol mellékhatásait hogyan lehetne megszüntetni?

Figyelt kérdés
3 hónapig szedtem medrolt szeptembertől-decemberig és most február-márciusban rengeteget híztam az arcom is megváltozott, rettentetsen izzadok tele vagyok pattanásokkal, hogyan lehetne ezeket megszüntettni? Nappról napra puffadok már semmi esm jönnb rám :(
2010. márc. 24. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Adj időt a szervezetednek hogy elfelejtse a szteroidot, nem ürül ki azonnal. Sajnos a hízás természetes mellékhatása, figyelj oda az étkezési szokásaidra, mozogj sokat és lemennek a felszedett plusz kilók. Az izzadás, pattanások el fognak múlni, kicsi idő kérdése csak.
2010. márc. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jajj szegény! Én is megszenvedtem vele! Nálam kb 4-5 hétig álltak fenn a tünetek, lassacskán megszűntek. A belgyógyász sem tudott a gyorsabb javulásra tanácsot adni.
2010. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nekem 3 hónapja állnak fent és már nem bírom tovább :( 15kg-ot híztam pedig előtte csini csajszi voltam, de annyira gyorsan ohgy egyik nap még jó rám a nadrágom másnap pedig már nem ér össze rajtam :(
2010. márc. 26. 20:26
 4/9 anonim válasza:

én 1,5 hónapig szedtem, és 4 kilót híztam rendszeres sportolás mellett + hőhullám is gyötört. 1 hónapja nem szedem, csupán annyi változott, hogy az arcom nem puffadt... kb 10 nadrágomból 2 ha rámjön...

Sztem lassú fogyásra számíthatunk:S

2010. ápr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hőhullám igen az sajnos engem is gyötör :( még mindig:(
2010. ápr. 24. 12:32
 6/9 anonim válasza:

Nos,én 7 hónapig szedtem a medrolt,55 kg-ról felmentem 70-re.

2hónapja nem szedem,az arcomon még van puffadás,de már nem sok.

66kg vagyok most és nem akar lejjebb menni:(

Sajnos nekem is sok uj ruhát kellett vennem,mert a régi nem jött rám.

Ne szomorkodj,biztosan visszamész a normál súlyodra.

Gondolj arra,hogy ez a gyógyszer azért kellett,hogy meggyógyulj.

Megtudhatom,miért kellett szedned?

2010. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

elkaptam egy nagyon csúnya tüdőgyulladást amitől 4 nap alatt kórházba kerültem mert az egész jobb tüdőm begyulladt meg a mellhártyám plusz jobb oldalt a mellüregben folyadék keletkezett!

Az egészben az a jó hogy 1 nap alatt már nagyon beteg lettem mentő be is vitt a sürgősségire mert nem kaptam levegőt( a mentőautóban oxigénpalackon voltam :S) de a sürgősségin megvizsgáltak(vérvétel, rtg, ekg) és írtak ki rá gyógyszert és azt mondták hogy mivel nem vagyok lázas haza mehetek vagy reggelig maradhatok (ez hajnal 1 órakor volt!) hazamentem persze attól a gyógyszertől nem lettem jobban meg azt mondták hogy menjek a körzeti tüdőgondozóba ott is csak 3 nap után tudtak fogadni mert akkor rendelt...onnan utaltak be sürgősen a kórházba:S a kórház sem volt ettől jobb :)

sajnos hiába mentem orvoshoz egyik sem foglalkozott velem hanem mindig tovább küldözgettek :S 1-2 napig húzzák akkor nem is tudom hogy hol lennék most...

amikor tv-ben hallok iylen esetekről nem akarom elhinni de amit velem csináltak meg amit a kórházban láttam hát.. durva :(

Te miért szedted?

2010. júl. 5. 23:05
 8/9 anonim ***** válasza:
úgy hogy nem szeded többé...
2010. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én 10. hónapja szedem, nem hogy híznék, hanem fogytam 7kg-t.. Így sem voltam egy vastag gyerek.. mindig is 62-63kg voltam, most 55-56 vagyok.. Nem tudom minek köszönhető, mert mellette szedek még vagy 17 fajta másik gyógyszert is... De az orvosok azt mondták, hogy figyeljek az evéssel, mert hamar felszaladnak a kilók.. Eszek mint az állat, erre fogyok el.. Igaz már tartom a súlyom, de ha azt nézzük 62kg-al műtöttek, 73 voltam másnap.. Kis vizesedés itt ott.. :D (szívátültetés..)

Egy hét alatt ledobtam azt a +10 kilót, ami a műtét után egyből rám szaladt, 1-2 hónapig tartottam a 62kg-t, onnan egyből le 55-re és azóta alig tudom megtartani.

A medrol-t most kezdik csökkenteni nálam. 8mg helyett már csak 6, és majd fokozatosan megy le..

Eddig remegtem mint az állat, +10-15 fokba majd megfagytam, holott -15 fokig semmi bajom sem volt.. Most, mióta jött ez a kis meleg, már le merem venni a kabátot. :D

Rendesen hülyének nézett mindenki, hogy 15-20 fokban még kabátban meg pulcsiban vagyok. :D

2018. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!