Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kattog a bokám, csuklóm,...

Kattog a bokám, csuklóm, mitől van ez? Nem fáj, semmi ilyesmi. Bal bokám szinte minden lépéskor picit, mennyire gyakori a huszon évesek körében, vagy legalábbis mennyire természetes ez?

Figyelt kérdés
2015. dec. 29. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:

A családban sok embernek gyengék az ízületei? Nekem ugyanez a bajom, és a fél família ízületes. Eleinte kattogott csak, később túlerőltetéstől(nagy súlyokkal való terhelés) fájogatni is kezdett.

Ajánlom figyelmedbe a "gyúrós" porcerősítőket. Érdemes beleásni magad, hogy tudd mi van benne. Sajnos fix pirula nincs, kinek melyik hatóanyag vagy azok kombinációja válik be.

Egyébként azért is a gyúrós cuccokat ajánlom, mert egyrészt bizonyítottan jók(azok az emberek mennyit terhelik magukat), másrészt mert a gyógyszertári porcerősítőkkel átvágnak anyagilag.

Példa: a béres porcerőben tablettánként 500mg glükozamin szulfát van, 400mg kondroitin és 600mg MSM. ~5000 forint 60 tabletta.

Csak scitec termékekkel felturbózva egy pakk:

Mega Glucosamine: 100 kapszula/1000 mg 2840Ft

Mega MSM(ez is nagyon fontos): 100 kapszula/1000 mg 2270Ft

Joint-X: 100 kapszula(-1024 mg glükozamin, 360 mg kondroitin, 500mg zselatin, 200 mg MSM): 3700 Ft

Az egész scitec csomag kijön 8810 forintból, és sokáig elég. Neked mondjuk szerintem megelőzésnek egy joint-x is elég lenne, csak ne felejtsd hogy az ízületekbe a leglassabb a tápanyagszállítás. Minimum 2 hét mire egyáltalán elkezd hatni amit szedsz, és legalább 3 hónapos kúrákat jó tartani. Persze magadon is látod majd, de ez az általánosan bevált helyzet.

2015. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom Biotech guard 120 darabos annyi ha válam már nem nagyon kattog a térdem se csak néha de lehet az természetes de a bal bokám na az szokott, Családba apámnak a vála dereka, de senkinek semmi baja, boka kattogás csak nekem
2015. dec. 29. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!