Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról egy 6...

Mi a véleményetek arról egy 6 éves kislány 40 kg?

Figyelt kérdés
A magasságát nem tudom de nem magas és igen csak duci. Szerintem egészségtelen. A szülei sem vékonyak de az anyja régen 55 kg os volt de mára 100kg körüli . De nem törődnek ezzel,mégha magukkal nem is de a gyereket nézhetnék hogy ez így nem jó .

2016. jan. 5. 16:17
 1/4 anonim válasza:
Nekem is volt egy osztálytársam aki ennyi volt de ő magas is volt nálam is magasabb pedig én is 138 centi voltam(és 28 kg) tehát magas de míg én.nagyon vékony voltam ő kövér volt szóval az az alacsony kislány is tulsúlyos. De ki az a lány akinek nemtudod a magasságát? Ja és a szülők se vele se magukkal nem törődnek? Mert lehet hogy tőlük örökölte
2016. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősömékről van szó.Az igazság az hogy a nő amig nem lett terhes jól tartotta magát és a párja se nézett ki úgy mint egy terhes nő. Azután hogy terhes lett és azt mondogatták ne törődj a súlyoddat majd szülés után le meg.nem törődött vele. De megszült és utána se belerörődött.. Az az akarat ami a gyermek vállalás előtt benne volt hogy jól tartsa magát elveszett. Fogyás helyett még szedett is fel. A kislány pedig úgyan úgy él mint a szülei este lefekvés előtt van vacsi ( szendvics ,pizza,hamburger,hotdog) ha az ember felhozza a témát majd elnövi meg ilyen szövegek ( szerintem így ilyen életmóddal nem) ki nem viszik játszani a játszótérre otthon telefon és számító gép. Szerintem annyit mozog amennyit tesi oran.
2016. jan. 5. 16:53
 3/4 A kérdező kommentje:
A lefekvés előtt vacsit úgy értettem hogy eszik aztán fekvés.
2016. jan. 5. 16:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Szomorú
2016. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!