Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Strandon gerincferdüléssel?

Strandon gerincferdüléssel?

Figyelt kérdés
Mennyire néztek meg egy lányt vagy fiút a strandon fürdőruhában akinek gerincferdülése van? Szemmel enyhén de látható.Ismerkedésben fiúknak mennyire kizáró ok ha egy lánynak ferdülése van?
2016. jan. 10. 18:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem néznek meg jobban, mint az átlagos fürdőzőt.

Nem kizáró ok, mint ahogy nem az a szemüveg, vörös haj, és sorolhatnám, akik nem tartoznak az "átlagba".

2016. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok. Én senkit sem szoktam így meg bámulni, ha van valami baja. Természetesen túlsúlyos lánnyal nem lennék együtt. De a túlsúlyos lányok tudnak tenni ellene.. (Lefogynak..) Most egy ferdüléssel nem fogsz tudni mit kezdeni igazából. Nem para. Ne aggódj.
2016. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
46%
Azért ha suliba jársz, keményen kezdj el edzeni, ha írsz tudok segíteni
2016. jan. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Eddzeni? Max úszni. Az segíte a gerincproblémám de nem oldja meg. Ha eddzel súlyzozol és ilyeneket csinálsz attól csak rosszabb is lehet.
2016. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Na, megint egy gyógytornász mániás aki nem ért hozzá
2016. jan. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Nem vagyok gyógytornász mániás vagyok aki nem ért hozzá. :) Ortopédián mondták nekem is ;) Nem kell, gyógyuszást csinálni. Elég ha elmész és úszol magadtól.. A vízben való úszás a lényeg...Súlyemeléssel semmire sem mész, de te biztos izomagy vagy. :)
2016. jan. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Nem a víz gyógyít önmagában. Hanem a vízben való mozgás. Az úszás sokkal jobbat tesz, mintha a kondi teremben 120KG-al fekve nyomsz (Keményen eddz).. [Előbb utobb tönkre mennek az ízületeid, begyulladnak és stb..]. Az ússzással is ugyanúgy izmosodsz és az sokkal jobban néz ki, mintha szétgyurod az agyad a terembe. :). Gerincferdüléssel hogy gugolsz mondjuk a súllyal? Szétmegy a hátad.. Meg majd ott hátazol? Te is aztán értessz hozzá.
2016. jan. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Persze valamennyit lehet, nem azt mondom, hogy nem jó. :) Erősíteni kell. (Másrészről ő lány, tehát az úszás máris jobb dolog). Csak a túlzásba vitt dolgok nem jók.. Nem keményen kell eddzeni, hanem normálisan, aztán szálkásítani. ;)
2016. jan. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Nem is értem, most szándékosan égetitek magatokat?

Az egyetlen értelmes hozzászólásomat törölték.

Ha eljutottál odáig, hogy tudod mi a fekve nyomás és gugolás, akkor tudod, hogy nem az a hátedzés.

Elárulom, hogy hátedzéskor nincs terhelve a hátad ...

Az úszással nem lehet izmosodni, ha valaki fél a súlyzótól, mert fél hogy ki lesz gyúrva, az meg is érdemli ...

A lányoknak jobban áll az úszás szöveggel megint magadat égeted ...

"Elég, ha normálisan úszol" na te tuti nem úsztál még szabályosan, annyira félsz az elfáradástól.

2016. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs mozgásszervi problémád. Akkor honnan tudhatod mi mire jó? Talán Orvosi Egyetemet végeztél?
2016. jan. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!