Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szívszúrás, légszomj, szédülés...

Szívszúrás, légszomj, szédülés és gyengeség lehet egyszeri dolog kimerültség miatt?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatom vége után visszaszoktam a cigire és több, mint 1 hónapja nem tudok aludni. Egy hete szúrni kezdett a szívem, szédültem, szorított a mellkasom - ez kb 2 percig tartott, de aztán órákon át szédültem és gyenge voltam. Viszont azóta semmi hasonló nem történt. Ez lehetett egyszeri dolog, vagy valami komolyabbnak a tünete és menjek el orvoshoz?
2008. szept. 17. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
ez inkább egy egyszeri pánikrohamnak tűnik.ha megismétlődik,menj el orvoshoz!
2008. szept. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább menj orvoshoz,az a biztos.
2008. szept. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akár egy enyhe infarktus is lehetett! Nem akarlak ijesztgetni, de szerintem menj el orvoshoz.
2008. szept. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pánikroham nem lehetett, mert mikor közben eszembe jutott, hogy meg is halhatok most, békességet éreztem pánik helyett. Szerintem az infarktushoz fiatal vagyok. De el fogok menni dokihoz, köszönöm mindhárom választ!
2008. szept. 19. 12:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti, hogy gyenge infarktus volt, mint az előző válaszoló is írta!

Minél gyorsabban menj el orvoshoz, mert ha lenne egy következő súlyosabb, abba simán bele is halhatsz!

Bocs, nem rémisztgetni akarlak én sem, csak felhívni a figyelmedet!

Az infarktus nem feltétlen korfüggő, különösen a stresszes és dohányzó emberekben már korábban is jelentkezhet az átlagnál!!!

2008. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
összetört szív szindróma. tapasztalat:) majd múlik
2009. júl. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lelki eredetű dologról van szó,de hogy megnyugodj menj el az orvoshoz!
2009. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 asdasdasd44444 válasza:
lelki eredetű és 99%, hogy pánikroham és a cigeratta miatt is érezhetsz ilyet tavaly pontosan ezen estem át :)
2013. szept. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!