Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik, hogy valaki "immunis"...

Létezik, hogy valaki "immunis" a legtöbb tudatmódosítóra?

Figyelt kérdés

Az alkoholt megérzem, de azon kívül semmi mást. Nem volt rám az égvilágon semmi hatása a ciginek, a fűnek, semmi nyugtatónak, fájdalomcsillapítónak (se tablettának, se pl fogorvosnál az injekciónak), a koffeintől se érzek semmit.

Létezik, hogy egyszerűen immunis vagyok az ilyesmikre? Érdemes ezzel valami orvoshoz menni? Ha igen, akkor milyen orvos foglalkozik ilyennel?


2016. jan. 18. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
A ciginek egyébként sincs hatása, úgyhogy nem meglepő, hogy rád sem hat. A fűből általában aki nem érzi az rosszat kapott, keveset szívott belőle, stb. és az is különböző, hogy kinek mennyi kell belőle. nyugtató, fájdalomcsillapító megint mennyiségfüggő. Az érzéstelenítés biztosan hatott, mert különben felrúgtad volna a fogászt. Az a helyzet, hogy ha az alkoholt megérzed, akkor a nyugtató is hatna rád, de lehet, hogy nem 1-2 tabletta, ezek hasonló vegyületek. Egyébként pl. a férjemre az alkohol sem hat, anno 4 üveg rummal sikerült elérni nála, hogy be legyen rúgva, valószínűleg nyugtatóból is bitang adagra lenne szüksége, mindenkinek más a szervezete. Ezzel nem kell szakemberhez fordulnod.
2016. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az összes cigis ismerősöm áradozik, hogy milyen nyugtató dolog elszívni egy cigit :D Fűből ismerőseim elvileg jót vesznek, már néha én vagyok az attrakció, hogy bármennyit próbálok elszívni, semmit nem érzek tőle. A fogorvosnál minden alkalommal patakokban ömlenek a könnyeim, csak azért nem rúgom fel a dokit, mert tudom, hogy muszáj megcsinálni, és "essünk túl rajta"..

Alkohol meg nagyon hat rám, szilveszterkor egyetlen adag abszintot ittam, még másnap is kóvályogtam tőle. Szóval nem teljesen értem a dolgot :D

2016. jan. 18. 17:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy fogtomest siman kibirok erzestelenito nelkul. De nem hiszem el, hogy a lidokain hatasa mellet mindent erzel, plane egy gyokerkezelest.
2016. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Bár valóban furcsa, mert az alkoholnak sem kellene hatnia rád elvileg. Ja és más drogot ne próbálj ki, mert azok erősebbek és azok mindenkire hatnak, viszont veszélyesek.
2016. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tervezek más drogot kipróbálni, füvet is csak egyszer akartam, kíváncsi voltam milyen érzés. Azóta is az az egy kipróbálás tart.

Gyökérkezelésem még nem volt.

2016. jan. 18. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is igaz, hogy a fogtömés tényleg nem fáj annyira, én nem szoktam hozzá érzéstelenítőt kérni, de a gyökérkezelés, foghúzás az brutál. De ez is olyan változó, nekem mindig teljesen jól elérzéstelentik, a párom meg mindig nyavalyog, hogy fáj neki, pedig ugyanahhoz járunk.
2016. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!