Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészséges harisnyában aludni?

Egészséges harisnyában aludni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 20. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha hideg van, akkor igen, egyébként nem. Nem tesz jót a szoros holmi a keringésednek. Inkább vegyél éjjelre meleg zoknit és zárt pizsamát (mandzsetta kézen és lábon).
2016. jan. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha nem szoros,és nem nejlon anyagú,akkor semmi bajt nem okoz,de a szoros fehérnemű gombát okoz nemi szerven,nem tud szellőzni a bőröd még éjszaka sem,a derék gumi szoríthatja a derekad,és nem tesz jót a keringésnek...amúgy is hogy a francba lehet ilyen kényelmetlen izében elaludni???:D
2016. febr. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Párszor már aludtam harisnyában, volt, h direkt, volt, h csak úgy alakult. A nylon nem gáz, a pamut igen. Nekem legalábbis így jött le. A pamut vastag, meleg és felszívja az izzadságot, ezért reggelre eléggé nedves lett, nem beszélve arról, h mivel nem túl feszes anyag össze-vissza tekeredett, gyűrődött. A nylon nem szívja be a nedvességet, ezért nem izzad bele annyira az ember. Mármint maga a harisnya nem lesz nyirkos max a lepedőt vagy a paplant lehet össze izzadni, úgy mintha meztelen lennék. Jó a nylon is csavarodik picit, de nem gyűrődik össze annyira az anyag a bőrön, így sokkal kényelmesebb. Jó, hosszú távon biztos egyik sem tesz jót, de ha olykor-olykor harisnyában alszik valaki, nem hinném, h káros lenne. Szerintem inkább a kényelmi funkciók azok, amik jobban befolyásolják ezt a dolgot.
2018. máj. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs káros hatása, akik nem tehetik meg, hogy egész éjjel 20-22fokba aludjanak, azok bizony magukra veszik a pizsamát, zoknit, harisnyát. Én szoktam 40-50 denes harisnyába aludni, így a lábfejemet is védi a hidegtől, reggel pedig felkapom a nadrágot és a zoknit és nem fázva indul a reggel annyira.
2018. máj. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is harisnyában alszok nagyon jó. F.
2023. jan. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Miért ne lenne az.
2023. máj. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!