Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 17 évesen bejelenthetem magam...

17 évesen bejelenthetem magam doktorokhoz? Olyan beutaló is akad, ami lassan 1 évs. De anyámékat nem érdekli. Én meg hiába szólok nincs következménye. Így hát megmakacsoltam magam. Doktorok címszó alatt nőgyógyászt, allergológust, fogröntgent értek

Figyelt kérdés

2016. jan. 21. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászhoz és a fogorvoshoz nem kell beutaló,, az allergológushoz nem tudom.
2016. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

17 éves vagy, legyél már önállóbb! Fogod magad és elmész az orvoshoz. Mivel még nem vagy 18, a műtétekhez pl kell a szülő hozzájárulása, de egyébként semmi akadálya, hogy egyedül intézd a dolgaid, a többség úgy csinálja.

Az egy éves beutalóval már nem mész semmire egyébként, kérj újat.

2016. jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezaz amit lassan 2 éve meg akarok tenni.. De anyámék nem engednek el..pont ezért akarom magam mindenhova bejelenteni, és egyedül elmenni. Viszont úgy hallottam, hogy 18 évesnek meg kell lennem ahhoz, hogy egyedül jelentsem be magam
2016. jan. 22. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem engednek el? Nem mondod meg hova mész és kész. A Barátnődhöz / Barátodhoz elengednek? Na, akkor ezzel az erővel most nem oda mész, hanem az orvoshoz. Ennyi. Amúgy nem kell bejelentkezéshez szülő. Elmész és ennyi. Sok helyen bejelentkezni sem kell, csak mész.
2016. jan. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem feltetlenul igaz amit az utolso irt. Persze altalaban igy van de vannak agyament orvosok. Nekem pl sikerult 17! Évesen kifogni egy FÜL -ORR-GÉGÉSZT, aki közölte, hogy vizsgálat elott, hivjam be anyukámat mert kiskorú vagyok. Mondom neki de hat nincs itt, miert is lenne ügye nem kezen fogva járunk mindenhova, de a doki kötötte az ebet a karóhoz, kijelentette h szülő nelkul nem vizsgal meg, menjek vissza egy szulovel... Szoval akadnak erdekes dolgok :aD
2016. máj. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!