Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek kellett...

Van itt olyan akinek kellett újraéleszteni valakit, mert leállt a szíve?

Figyelt kérdés

mi miatt állt le a szíve?

sikerült újraéleszteni?


köszi előre is!


2016. jan. 30. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam ilyennek tanúja a munkahelyemen(kórházban dolgozok). Nem tudom mi volt egyébként a baja azon kívül, hogy a hasával műtötték, csak annyit, hogy amikor én is ott voltam az már a 2. újraélesztése volt és nem sikerült visszahozni.


Ügyeletben volt még olyan, hogy egy újraélesztetthez kellett mennem, de őt sikerült megtartani. Meg egy harmadik is volt akit területen újraélesztettek sikeresen.

2016. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Autóbaleset után élesztettek újra 2011-ben . Semmire sem emlékszem természetesen.
2016. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Igen.

2. Szerinted? Csak a szellemem ír, mi? :)

3. Műtét közben állt le, kétszer.

2016. jan. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hármas, értelmezd a kérdést.
2016. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!

3-as rosszul értelmezted a kérdésem! Úgy kérdeztem hogy Neked sikerült-e újraéleszteni valakit, nem pedig Téged.

de Neked is köszönöm a válaszod!

2016. jan. 30. 18:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Tévedsz. Én nagyon is jól értelmeztem a kérdésedet, te vagy az, aki nem érted, amit kérdezni akarsz. Olvasd el még egyszer a saját kérdésedet és a hozzáfűzött magyarázatot.


És igen, ha azt akarod tudni, volt halálközeli élményem: volt. És emlékszem is rá. :)


És nagyon szívesen. :)

2016. jan. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Milyen halál közeli élményed volt?

Megkérdezhetem hány éves vagy?

2016. jan. 30. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!