Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért, mitől izzadok nagyon...

Miért, mitől izzadok nagyon büdöset?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Kb másfél éve küzdök ezzel a problémával.

Irtó büdöset izzadok. Minden este tusolok /fürdök,használok izzadás gátló stiftet, parfümöt, de nem hat. Úgy is egy fél óra múlva megizzadok ismét, és büdös vagyok. Reggelenként mindig megmosakszok, megint használok stiftet és parfümöt, beérek a suliba, és büdös vagyok...

Nagyon idegesítő, és nem csak a hónaljam izzad, hanem a combom is..

Mit tegyek, valaki segítsen, meg fogok őrülni!!!

Étkezésre oda figyelek, kávét nem iszok,zsíros ételt amennyiben lehet, kerülöm.. Mi a baj?? Mit csinálok rosszul?


2016. febr. 2. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Te találod büdosnek, vagy más is, illetve fiúk/férfiak is annak találják-e ?
2016. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A serdülőkor velejárója ez.
2016. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az nem túl jó, több oka is lehet, de van itt egy jó cikk, sok érdekességgel és több mindent is taglal amit én se mind tudtam:

[link]

2016. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Padtársam már utalt rá, vagyis mindig mondogatja, hogy "hú, te nem érzed ezt az izzadság szagot?" vagy "te érzed ezt a büdöset?" és tudom egyszerűen, hogy rám mondja..pedig nem vagyok igénytelen.. De már sírok is emiatt, szinte minden nap!
2016. febr. 2. 20:24
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Lehetséges, hogy a stressz miatt izzadok ilyet.. Vagy hogy pszichés eredetű..

2016. febr. 2. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!